Jak zwiększyć swoją efektywność w łóżku?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jak być lepszą w łóżku? Co podnieca kobiety? Jakie są sposoby na udany seks? Poznaj nasze porady i dowiedz się, jak zwiększyć swoją efektywność w łóżku! Zapraszamy do lektury!

Jakie są sposoby na lepszy seks?

Istnieje wiele recept na udany seks. Aby obojgu było dobrze ze sobą w łóżku, konieczna jest chemia, zaufanie, podobne potrzeby oraz głębokie uczucie. Jak być dobrą kochanką lub kochankiem?

Jak zwiększyć swoją efektywność w łóżku – porady dla Niej

Jak być lepszą kochanką?

  1. Odłóż na bok kompleksy i nie krępuj się. Wyzwól w sobie zwierzęcość, nie tłum emocji, jęcz, kiedy masz na to ochotę. Bycie głośnym w łóżku podnieci nie tylko Twojego mężczyznę, ale i podniesie intensywność Twoich doznań.
  2. Nie bój się eksperymentów. Nie odmawiaj na wstępie, nawet jeśli usłyszysz niecodzienną propozycję. Skąd możesz wiedzieć, że czegoś nie lubisz, skoro tego nigdy nie próbowałaś? Kij ma dwa końce, więc bądź też szczera – jeśli jakaś pozycja wybitnie Ci nie pasuje, czujesz się komfortowo lub chcesz coś zmienić, powiedz o tym partnerowi.
  3. Uwierz w swoją atrakcyjność. Niezależnie od tego, jakie masz kompleksy, Twój partner jest z Tobą dlatego, że mu się podobasz. Podobają mu się Twoje oczy, włosy, uda, pośladki, brzuszek i piersi. Gdy pokochasz swoje ciało tak jak on, seks dla obojga będzie o wiele lepszym doświadczeniem.
  4. Przejmij czasem inicjatywę. Czasem to Ty powinnaś Go zdominować, zaczepić lub wciągnąć w seksowną grę wstępną. Pokaż mu, że uwielbiasz chwile spędzone sam na sam i rozgrzewa Cię do czerwoności!

Jak zwiększyć swoją efektywność w łóżku – porady dla Niego

Jak być lepszym kochankiem?

  • Pamiętaj o tym, że intymność buduje się cały dzień. Czułe słówka, sprośny SMS, całus z rana lub klaps… Każdy z tych gestów spowoduje, że Twoja kobieta będzie się czuła pożądana i z niecierpliwością będzie oczekiwać na wspólny wieczór.
  • Zadbaj o grę wstępną. Aby rozgrzać kobietę do czerwoności, zacznij od pocałunków, nie tylko w usta. Dotykaj, masuj, głaszcz i podkręcaj temperaturę aż do finału.
  • Daj jej czułość. Idealny kochanek to mężczyzna, który cały czas dba o relację z kobietą. Nie tylko wtedy, gdy się z nią widzi lub gdy wie, że czeka go gorąca noc. To samo tyczy się zachowania po seksie – odwrócenie się na drugi bok lub pośpieszne ubranie się i wyjście z mieszkanie to zachowanie totalnie bez klasy.