Jaka jest idealna sukienka na randkę?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Czy według Ciebie, gdy dziewczyna jest ubrana na czerwono jest bardziej atrakcyjna dla mężczyzny? Badania twierdzą, że TAK!. Kobiety także chętnie podkreślają swój wdzięk przez czerwień. 

Czy słyszeliście o efekcie czerwonej sukienki? Prof. Andrew Elliot w swoich badaniach odwiódł, że kobieta wybierając się na randkę z mężczyzną prawdopodobnie założy czerwoną sukienkę.

Badacze i odkrywcy od dawna głowili się nad fenomenem, jakim jest kolor czerwony. Nie bez powodu jest w nim podtekst seksualny.

Liczne badania antropologiczne jednoznacznie udowadniają, że dawniej buzie młodych dziewczyn malowano czerwoną ochrą. Symbolizowało to gotowość do związku z mężczyzną.

Andrew Elliot wraz z Danielą Niestą jako pierwsi zdiagnozowali wpływ koloru czerwonego na postrzeganie kobiet przez mężczyzn. Wyniki dowiodły, że według mężczyzn kobiety ubrane w czerwień są decydowanie bardziej seksowne.

Dziewczyny w czerwieni mają również większą ochotę na seks. Badani mężczyźni twierdzili, że kolor ten jest oznaką, sygnałem dla bliższej relacji.

Czy kobiety tak naprawdę często ubierają sukienki w tym kolorze, gdyż tak utarło się w kulturze? Kiedy chcą one tak naprawdę być atrakcyjne?

Naukowcy, by znaleźć odpowiedź na to ważne pytanie doszli do wniosku, że należy przebadać kobiety. Chętne udziału w eksperymencie spotykały się z mężczyznami, każda z nich uzyskała wcześniej pisemną informacje o nim.

Połowa kobiet dostała opis faceta atrakcyjnego, a połowa nieatrakcyjnego. Później zadaniem Pań był wybór koloru sukienki. Mogły wybrać czerwoną lub niebieską.

Wyniki badań nie były zaskakujące dla naukowców. Czerwień jest afrodyzjakiem, który jest doceniany tylko przez mężczyzn, ale także kobiety.

Panowie są zdania, że kobiety ubrane na czerwono są zdecydowanie bardziej seksowne i chętne na stosunek płciowy. Kobiety z kolei chcą być seksowne, gdy spotykają się z atrakcyjnym facetem.