Jaki rozmiar biustu lubią mężczyźni

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Piersi są najbardziej widocznym atrybutem w kobiecym ciele. Od czasu dojrzewania staramy się o nie dbać, smarujemy je specjalnymi kremami, ćwiczymy, aby je wymodelować etc. Wiele kobiet jest przewrażliwiona na temat swojego biustu. Badania pokazuję, że tylko co dziesiąta kobieta jest zadowolona ze swoich piersi. Więc jaki rozmiar biustu lubią mężczyźni?

Rozmiar piersi

To właśnie kobietom najczęściej nie odpowiada ich rozmiar biustu. Chcą tego czego nie mają. Panie, które są hojne obdarzone przez naturę chciałyby mieć miseczkę rozmiary B, jak modelki. Z kolei kobiety o mniejszej miseczce wstydzą się ich i marzą o większym rozmiarze. Dla nich mały biust jest powodem do wstydu. Piersi wywołują wiele emocji, ponieważ duża część kobiet twierdzi, że tylko biust określa kobiecą stronę seksualnej atrakcyjności. Dla kobiet zadowalający rozmiar biustu jest powodem do dumy i wówczas czuje się ona bardziej atrakcyjna.

Idealny biust

Istnieje wiele badań pokazujących jaki rozmiar biustu lubią mężczyźni. Jedne mówią o fanatykach małych biustu, inne o mężczyznach, których kręci tylko duży biust. Najpiękniejsze piersi to takie, z których jest zadowolona właścicielka. Mężczyźni podziwiają piersi, ale tylko te naturalne, zadbane w seksownej i dobrze dobranej bieliźnie (króluje kolor bieli i czerni). Dla wielu mężczyzn rozmiar miseczki ma drugorzędne znaczenie. Należy mieć na uwadze, że piersi same w sobie są wciąż kontrowersyjnym tematem. Wiele kobiet odczuwa wstyd związany z rozmiarem swojego biustu, inne z kolei są krytykowane za karmienie piersią w miejscu publicznym. Według niektórych badań najbardziej atrakcyjnym rozmiarem biustu jest rozmiar C, który jest średnią wielkością biustu w Polsce. Z kolei mężczyźni w Polsce za perfekcyjny rozmiar według badań uważają miseczkę B.

Samoakceptacja

Dodatkowo powyższe badania pokazały że ponad 60 % kobiet uważa swój biust za atrakcyjny i są z niego w pełni usatysfakcjonowane. To właśnie samoakceptacja sprawia, że biust partnerki jest przez mężczyznę lubiany. Według mężczyzn najbardziej atrakcyjne jest zadowolenie z piersi przez ich właścicielkę. Nie ma większego znaczenia rozmiar czy jędrność. Jeśli dochodzi do tego, że na prawdę nie jesteśmy zadowolone z biustu możemy zasięgnąć różnych metod, jak na przykład masaże, ćwiczenia, kosmetyki, które pomogą uwolnić się od kompleksów. Ostateczna metodą są zabiegi operacyjne, korygujące. Jednakże pewność siebie i samoakceptacja jest nie do przecenienia, nawet w sytuacji, gdy chodzi o kwestię jaki rozmiar biustu lubią mężczyźni.