Jakie pończochy najbardziej lubią kobiety

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Nic tak nie podnosi kobiecego poczucia zmysłowości oraz samooceny, jak efektowne dodatki do codziennego stroju. By czuć się zmysłowo na co dzień, wcale nie trzeba ubierać się wyzywająco. Pończochy to jeden z najbardziej kobiecych elementów garderoby, który powinien znajdować się w szafie każdej świadomej swej atrakcyjności kobiety.

Coś subtelnego, coś seksownego

Wybór dodatków do kobiecego stroju jest ogromny. Pończochy można odnaleźć w każdym rozmiarze, kolorze, z fantazyjnymi wykończeniami, we wzroki lub gładkie. Idealne na praktycznie każdą okazję, są także znacznie wygodniejsze w noszeniu niż popularne rajstopy. Przy wyborze pończoch warto zastanowić się nad tym, do czego i jak często będą noszone. Jeżeli mają stanowić subtelnym dodatek do biurowego stroju, warto postawić na delikatne, kryjące, zakończone nierzucającą się w oczy gumą. Najlepiej gadką, trudną do dostrzeżenia w wycięciu spódnicy. Te zakładane na specjalne okazje mogą być bardziej frywolne, ozdobione kwiatowymi motywami, lub koronkowe.  Dla partnera warto pokusić się o pończochy wykonane z lateksu lub siateczki, które dodatkowo rozbudzą jego pożądanie.

Przy zakupie pończoch najważniejszy jest dobór odpowiedniego rozmiaru. Pod uwagę należy wziąć nie tylko wzrost, ale także wagę. Większość producentów umieszcza na opakowaniach tabelki, ułatwiające dokonanie odpowiedniego wyboru.

Seksowny atrybut kobiecości

Idealnym dodatkiem do pończoch jest ułatwiający ich noszenie pas. Jego założenie zapewni, że nie zsuną się z nóg w ciągu dnia, a dobrze dobrany zestaw podniesie jeszcze dodatkowo poczucie atrakcyjności. Pasy do pończoch wykonane są różnorodnych materiałów, od gładkich, bawełnianych, przeznaczonych do codziennych stylizacji, przez romantyczne, wykończone koronkom, aż po drapieżne, lateksowe, odpowiednie do podgrzania sypialnianej atmosfery.  Ilość pasków, jakie znajdują się przy pasie, dostosowana jest do okoliczności, w jakich mamy zamiar go zakładać. Do codziennego noszenia lepiej wybrać ten z większą ilością regulowanych paseczków, z metalowymi zapinkami do pończoch. Jeśli w planach jest założenie pasa tylko do sypialni, z powodzeniem można postawić na ten o mniejszej ilości delikatniejszych pasków, z plastikowymi, łatwiejszymi do odpięcia zaczepami.

Dla nieśmiałych

Jeśli kobieta nie wie, czy będzie dobrze czuła się w stylizacji z tak odważnym elementem jak pończochy, warto wypróbować modne ostatnio rajstopy przypominające efekt pończoch. Rajstopy te posiadają dwa poziomy krycia. Pierwszy, delikatniejszy, znajduje się w części majtkowej. Drugi, różniący się kolorem, deseniem, lub grubością, zaczyna się od połowy ud. Efekt, jaki można uzyskać, przypomina wizualnie pończochy. Warte uwagi są także te modele, które posiadają z tyłu nogi cienką linię, imitującą szef. Stylizowane na klasyczne pończochy retro, rozbudzają dodatkowo zmysły. Decydując się na pończochy z tą subtelną linią, warto postawić na te gładkie, jednokolorowe.

Pończochy są idealnym dodatkiem do prostej, ołówkowej spódnicy, efektownie wyglądają do krótszych sukienek, oraz do seksownych, wieczornych stylizacji.