Jakie zapachy podobają się mężczyznom?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jakie zapachy podobają się mężczyznom? Które z nich są najbardziej pożądane?

Podkreśl swój charakter!

To, jakie stosujesz perfumy, może mieć ogromny wpływ na to, jak postrzegają Cię ludzie. Dobrze by było, gdyby wizerunek ten był spójny ze stanem faktycznym. Jeśli uważasz się za osobę o spokojnym usposobieniu i za taką chcesz uchodzić, wybieraj perfumy o subtelnym zapachu. Delikatna woń będzie świetnie grała z Twoją kobiecością i podkreśli Twój romantyczny charakter! Jakie zapachy podobają się mężczyznom, które lubią silne i niezależne kobiety? Typowa bizneswoman i kobieta wielu talentów może zaakcentować swoją silną osobowość perfumami o zapachu owoców cytrusowych z dodatkiem orientalnych lub ostrzejszych dodatków. Świetnie sprawdzą się cięższe ambrowe perfumy, które poza tym, że są zmysłowe, są również wyraziste i gorące, tak jak i kobieta, która ich używa!

Poznaj najbardziej pożądane zapachy!

Badania rynku konsumenckiego, mające na celu wykazać jakie zapachy podobają się mężczyznom, nie są do końca jednoznaczne. Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni lubią, gdy kobieta odznacza się lekkim, owocowym lub kwiatowym zapachem. Mile widziane są kompozycje oparte na aromacie takich owoców jak jabłko, jagody, morela, brzoskwinia oraz te bazująca na białych kwiatach. Takie zapachy jak tuberoza czy jaśmin to jedne z najbardziej odurzających i intensywnych kobiecych perfum stosowanych przez kobiety na całym świecie!

Jakie zapachy podobają się mężczyznom? To zależy od sezonu…

Preferencje mężczyzn wobec kobiecego zapachu nie są stałe i mogą się zmieniać w zależności od sezonu. Na zimowe wieczory bardziej nadadzą się cięższe, zmysłowe zapachy np. piżmo, karmel, uwodzicielska wanilia, drzewo cedrowe lub słodka i apetyczna czekolada. Latem Panowie preferują u kobiet lekkie, owocowe aromaty i kwiatową woń, więc warto schować do szafy cięższe i orientalne perfumy. W wakacje nie szalej więc z orientalnymi i ciężkimi perfumami, tylko wybierz delikatniejsze opcje, takie jak bergamotka, morela, granat, daktyle lub fiołek. Oczywiście w świecie perfumerii znane są uniwersalne zapachowe afrodyzjaki, które o każdej porze roku pachną świetnie i pociągająco. Do takich woni należą kompozycje perfumowe stworzone na bazie piżma, olejków eterycznych, perfumy ambrowe oraz te z dodatkiem wanilii. Nie bez powodu okrzyknięto je najbardziej znanymi erotycznymi zapachami świata!