Jeżeli tak wygląda Twój związek to już niedługo się skończy

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Myślałaś, że to miłość na całe życie, ale coś zaczyna się psuć? Spokojnie, może to być tylko chwilowy kryzys. Z drugiej strony, niektóre zachowania zwiastują koniec miłości, jeżeli tak wygląda Twój związek, to już niedługo się skończy, sprawdź, czy to właśnie Twój!

Kontakt

Kiedyś potrafiliście rozmawiać ze sobą godzinami lub wymieniać się smsami, a teraz nie macie na to, ani ochoty, ani czasu? Nie wróży to dobrze. Partnerzy potrzebują czuć, że druga strona się nimi interesuje, nie musicie rozmawiać ze sobą 24 godziny na dobę, ale kilka smsów w ciągu dnia z zapytaniem, czy wszystko w porządku są jak najbardziej wskazane, jeśli tego zabraknie Twój związek, zmierza ku końcowi.

Kłótnie

Coraz częściej kłócicie się o rzeczy, które kiedyś nie stanowiły problemu, teraz zaczynacie się spierać nawet w gronie znajomych? Oznacza to, że między wami występuje napięcie, spowodowane, albo stresem w pracy lub zmęczenie drugą osobą. Gdy człowiek jest zakochany, nie widzi wad swojego partnera, dopiero gdy ta miłość ulatuje, dostrzegamy cechy, które nas irytują i czasami nie potrafimy sobie z nimi poradzić, dlatego wybuchają kłótnie.

Inne osoby

Łapiesz się na tym, że często myślisz o koledze z pracy, zastanawiasz się, jakby to z nim wyglądało twoje życie? To definitywnie oznaka tego, że nie jesteś szczęśliwa z obecnym partnerem. Takie myślenie może doprowadzić do zdrady, co oznacza definitywny koniec związku dla większości par, dlatego miej się na baczności!

Czas

Mijacie się z partnerem, nie potraficie znaleźć czasu, aby spędzić chwile razem, chociaż kiedyś byliście nierozłączni? W takim wypadku jest to oznaka tego, że się sobą znudziliście i wolicie spędzać czas sami lub z kimś innym. Koniec jest już blisko, bo przecież nie można być z kimś, z kim nie chce się widzieć.

Brak starań

To również częsta oznaka wypalenia uczucia. Nie robicie sobie prezentów bez okazji, każda randka kończy się klapą, nie mówiąc już o różnego rodzaju niespodziankach, które już dawno przestały się pojawiać. Nie chwalicie siebie nawzajem, nie mówicie o swoich uczuciach, nie planujecie przyszłości to oznaka, że sobie odpuściliście i powoli chcecie zakończyć ten związek.