Kamasutra – jak ożywić związek?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Kamasutra to staroindyjski traktat o sztuce miłości, opisujący nie tylko pozycje seksualne, ale i podpowiadający, w jaki sposób można zmaksymalizować doznania zmysłowe podczas seksu. Jak ożywić związek? Warto zainspirować się kilkoma wskazówkami z Kamasutry!

Dlaczego warto wypróbować pozycje z Kamasutry?

Kamasutra to zbiór ciekawych pozycji seksualnych i inspiracji, które można zastosować, by ożywić związek. Nic tak nie cementuje więzi pomiędzy dwoma ludźmi, jak eksperymenty w łóżku, warto więc wspólnie się doedukować i wypróbować nowe pozycje. Poza opisami pozycji Kamasutra zawiera również wskazówki służące budowaniu podtrzymywaniu więzi erotycznej pomiędzy kochankami. Indyjski podręcznik ma na celu zwiększenie świadomości i pogłębienie wiedzy na temat szczęśliwego życia erotycznego, co w wymierny sposób przyczynia się do zwiększenia satysfakcji ze współżycia u obojga partnerów.

Jakie pozycje seksualne opisuje Kamasutra?

W podręczniku do sztuki miłosnej można znaleźć dużo inspiracji, podzielonych na różne grupy. Kamasutra zawiera zarówno klasyczne pozycje miłosne, jak i pozycje stojące, siedzące oraz umożliwiające głęboką penetrację pozycje od tyłu. Wybierając pozycje z Kamasutry, warto zadbać o to, by dane ułożenie odpowiadało obojgu partnerom, tak, by zarówno kobieta, jak i mężczyzna czerpali z seksu ogromną satysfakcję. Nie można bagatelizować znaczenia gry wstępnej, należy również mieć na uwadze formę i kondycję obojga partnerów, by nie zrobić sobie krzywdy.

Ciekawe pozycje seksualne

Jedne z ciekawszych kamasutrowych pozycji to alternatywne dla klasycznych pozycji seksualnych pozycje boczne, np. tzw. boczne siodło. W tej pozycji mężczyzna powinien leżeć na plecach, głowę i plecy podeprzeć poduszką, a nogi rozprostować na łóżku. Kobieta z kolei siada na partnerze bokiem, przekłada nogi przez jego ciało, a rękami podpiera się z tyłu, by móc wykonywać swobodne, obrotowe ruchy biodrami.

Inna pozycja znana z Kamasutry to Lotos. W tej pozycji mężczyzna siedzi ze skrzyżowanymi nogami, a partnerka siada mu na udach i oplata go w talii nogami. Partnerzy mogą się pieścić rękami i ustami, dodatkowo mężczyzna może podtrzymywać biodra partnerki i sterować ich ruchami.

Ciekawą pozycją seksualną jest tzw. Motyl. Można ją wykonywać na przedmiotach innych niż łóżko. W tej pozycji kobieta kładzie się na plecach na krawędzi dowolnego mebla (na przykład na blacie stołu), a mężczyzna staje przed nią, unosi dłońmi jej pośladki i w nią wchodzi. Aby zwiększyć głębokość penetracji, kobieta może dodatkowo zapleść nogi na ramionach partnera.