Mężczyźni to wzrokowcy. Ubiór kobiety wpływa na to, jak facet zareaguje na jej widok, przedstawię kilka części garderoby, które najbardziej kręcą mężczyzn.

1Szpilki

Jest to element kobiecego ubioru, który mężczyźni wręcz uwielbiają. Ładnie podkreślone nogi oraz umiejętność poruszania się w tych wysokich butach, sprawiają, że mężczyźni wpadają w zachwyt. W szpilkach kobieta wygląda niesamowicie seksownie i bije od niej pewność siebie.

2Mała czarna

Stały element garderoby kobiecej od lat służący za narzędzie to uwodzenia mężczyzn i dobrze! Bo mężczyźni ją uwielbiają. Krótka czarna sukienka, podkreślająca wdzięki, bez zbędnych ozdób, broni się sama.

3Pończochy

Niesamowicie seksowne, podkreślają zgrabne nogi. Oprócz pończoch, mężczyźni szaleją również za białymi, szkolnymi podkolanówkami. Ubierz je, a rozpalisz wyobraźnię swojego faceta.

4Mini spódniczka

Jest to element kobiecej garderoby, który podkreśla nogi, odkrywa trochę ciała, ale jednak pozostawia jeszcze miejsce dla męskiej wyobraźni. Zdecydowania jedna z ulubionych rzeczy, które może założyć kobieta.

5Bielizna

Tutaj wybór jest ogromny. Od bielizny delikatnej i dziewczęcej, wręcz niewinnej w dziewiczej bieli, przez czarną elegancką, po czerwoną niesamowicie seksowną. Gdy kobieta staje przed mężczyzną w samej bieliźnie, oznacza to, że prawdopodobnie dojdzie do stosunku. Wszystkie wyobrażenia o ciele kobiety, zostaną za moment odkryte. Przetrzymaj swojego faceta jak najdłużej w tym ostatnim starciu, zaprezentuj mu swoją bieliznę tak, aby później fantazjował o niej na tobie.

6Leginsy

Opinają ciało, jednocześnie je zakrywając. Kobiety, które chodzą w leginsach muszą mieć wspaniałą sylwetkę, co znaczy, że ćwiczą na siłowni, więc ich ciało musi być wysportowane, a i kondycja bardzo dobra. Pobudza to wyobraźnię mężczyzn.

7Męska koszula

Mężczyzna, który widzi swoją kobietę, ubraną w jego koszule po prostu szaleje ze szczęścia i oczywiście z podniecenia. Kobieta wygląda wtedy, bardzo niewinnie, ale jednocześnie niesamowicie pociągająco.

8Okulary

Dodatek do garderoby, który potrafi spełnić męską fantazję z czasów szkolnych o surowej nauczycielce, która staje się boginią seksu. Kobieta wygląda w tym tajemniczo i pociągająco, mężczyzna chciałby odkryć jej naturę, która ukryta jest za tym okularami.