Lubisz nagrywać swój seks? Uważaj gdzie przechowujesz swoje filmy

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Chcesz dodać pikanterii w sypialni i dlatego nagrywasz swój seks? Nie ma w tym niczego złego, ale uważaj, gdzie przechowujesz swoje filmy, aby nie wpadły one w niepowołane ręce. Pamiętaj, że cyberprzestępcy grasują w sieci 24 godziny na dobę i tylko czekają na okazję, aby zniszczyć komuś życie lub wyłudzić pieniądze.

Hasła

Każde hasło, które ustawicie, aby zaszyfrować wasz film powinno być niemożliwe do złamania. Nigdy nie powielajcie swoich szyfrów, ani nie dzielcie się nimi z innymi ludźmi. Wymyślcie takie hasło, które będzie na tyle skomplikowane, że każdy cyberprzestępca odpuści po kilku nieudanych próbach. Uważajcie także na pomocnicze pytania przy logowaniu, mogą być one wskazówką dla potencjalnych złodziei.

Dysk

Nagrane filmy możesz, zgrać i przechowywać na przenośnym dysku lub innym nośniku pamięci. Jest to dobre rozwiązanie ponieważ, nikt nie pożądany nie będzie mógł się dostać do zawartości takich nośników. Jedynym minusem jest to, że musicie ich pilnować, zgubienie takiej przenośnej pamięci, może skutkować wyciekiem waszego filmu do internetu, a tego chyba byście nie chcieli. Dyski pamięci to jedne z najtrwalszych przenośnych nośników danych, dlatego wytrzymają one naprawdę dużo, uważać też trzeba, gdy podłączmy je do komputerów, aby nie zainfekował ich żaden wirus.

Chmura

Innym rozwiązaniem jest przechowywanie nagrać w chmurze lub innym dysku z danymi, które posiadamy na naszych komputerach. Usługi takie, chronią naszą prywatność, dlatego nie powinno być problemu z bezpieczeństwem i wykradaniem nagrań. Odpowiednio zabezpieczone hasłami, powinny chronić dostępu do twoich danych.

Telefon

Jeśli twoje nagranie znajdzie się na telefonie, jest bardzo duża szansa na to, że zobaczy je ktoś niepożądany. Taka sytuacja może zdarzyć się całkowicie przypadkowo, ale także wtedy, gdy pokłócisz się lub rozstaniesz ze swoim partnerem ten w afekcie zemsty, będzie chciał się odegrać i pokaże komuś wasz film. Oczywiście są to skrajne przypadki, które praktycznie nigdy się nie zdarzają, ale przezorny zawsze ubezpieczony.