Gdyby zapytać mężczyzn jak oceniają swoje umiejętności w łóżku to najprawdopodobniej większość z nich powiedziałaby, że co najmniej dobrze. Teoretycznie mężczyźni w wyniku uwarunkowań genetycznych powinni w tej materii czuć się jak ryba w wodzie, jednak nie zawsze jest tak kolorowo – co odczuwają partnerki.  Co zrobić w sytuacji, gdy zamiast przyjemności pojawia się ból, a rozkosz zamienia się w udrękę? Dowiedz się jakie błędy popełniają nasi mężczyźni najczęściej i naucz go jak robić „to” najlepiej.

1. Seks oralny

Ten rodzaj seksu ma wiele imion: seks oralny, miłość francuska, a także „lodzik”. Co jednak, gdy mężczyzna zamiast dać Tobie przyjemność sprawia ból? W seksie oralny liczy się aktywność i wyobraźnia. Trzeba także połączyć delikatność z lekką nutką agresji. Odkrywanie tego miejsca u kobiety zajmuje bardzo dużo czasu…

2. Masaż piersi

Piersi to bardzo erogenna sfera na ciele kobiety. Nie tylko wymagają one dużej uwagi ze strony mężczyzn, ale również delikatności! Żadna kobieta nie lubi, gdy facet ściska, szczypie i gryzie jej brodawki. Zamiast tego zajmuj się nami jak najdelikatniejszym kwiatem.

3. Masaż pleców

Jest wiele rodzajów masażu pleców, jednak drapanie nie jest jednym z nich. Jeżeli nie chcesz zrobić krzywdy partnerce to nie zachowuj się jak lew – zachowają swoją energię do innych czynności. Tutaj wykaż się wyczuciem – spraw, żeby czuła się zrelaksowana!

4. Zabawa z łechtaczką

To najbardziej wrażliwe miejsce u kobiet. Można powiedzieć, że swoim wyglądem i funkcją przypomina penisa, jednak to jedyne podobieństwa. Tutaj delikatność jest ważna jak nigdzie indziej! Delikatnymi ruchami wpraw łechtaczkę kobiety w trans – zmieniaj kierunek pieszczot z wyczuciem!

5. Punkt G

A czy Ty znalazłeś już punkt G u swojej partnerki? Jeżeli nie to zacznij szukać go już dziś. Ta wiedza to klasyka seksu. Jeżeli już znalazłeś punkt G to zacznij zabawę z innymi punktami erogennymi – pieść powoli, delikatnie muskając ustami każdą część ciała swojej kobiety. Jeżeli często zmieniasz partnerki to nie traktuj ich jak schemat! Punkty erogenne dla każdej kobiety są inaczej umiejscowione.

6. Szybki numerek

Lubisz szybki numerek? Twoja kobieta także, ale nie pomijaj gry wstępnej. Nie zachowuj się jak dziki wieprz, ale jak mężczyzna z klasą. Zrozum, że na rozgrzanie kobiety potrzeba więcej czasu i energii – Tobie zazwyczaj wystarczy jeden bodziec. Zrób na niej wrażenie i przyłóż się do tego zadania!

7. Urozmaicenia w łóżku

Myślisz, że skoro opanowałeś już kilka najlepszych pozycji to możesz spocząć na laurach i odcinać kupony? Spróbuj znaleźć coś nowego, zaskocz swoją partnerkę i zmieniaj ruchy ciała oraz jego ułożenie. Spraw, że zatęskni za klasycznym tekstem, a w podziękowaniu za atrakcje wypełni dla Ciebie wszystkie punkty z tego artykułu…