Najczęstsze błędy popełniane w łóżku przez kobiety!

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Uważasz, że twój partner powinien szaleć z rozkoszy, dlatego że podczas stosunku dajesz z siebie wszystko? Zamiast rozkoszy czujesz ból? Jakie błędy są popełniane w łóżku najczęściej?

Pierwszy błąd

Chciałabyś, aby twój partner był stroną bardziej dominującą? Nie ma problemu. Nie możesz doprowadzić, aby całkowicie przejmował kontrolę nad tobą. Jeżeli będziesz tak robiła regularnie , w końcu mu się to znudzi.

Drugi błąd

Mężczyzna ma swój wyjątkowy punkt, tak jak ty masz punkt G. U faceta jest to punkt prostaty, który występuje między jądrami, a odbytem. Można go od zewnątrz pobudzić. Pamiętaj, aby nie robić tego niespodziewanie. Jeżeli zorientuje się, że potrafisz sprawić mu przyjemność w tej kwestii, będzie oczekiwał powtórek.

Trzeci błąd

Pamiętaj, gdy mężczyzna powie ci o spróbowaniu w trójkącie, tak naprawdę wolałby to zrobić tylko  Tobą. Jeżeli przyprowadzisz przyjaciółkę, może spodobać się mu w sprawach seksu bardziej od ciebie, a wtedy wiesz co to oznacza…

Czwarty błąd

Nie pytaj nigdy swojego faceta, gdy się kochacie czy jest mu dobrze. Niewielu mężczyzn jest wstanie robić kilka rzeczy na raz. Jeżeli twój wybranek uprawia  tobą seks, jest skoncentrowany tylko na nim, więc nie zawracaj mu głowy. Nie rozpraszaj go zbędnymi pytaniami.

Piąty błąd

Penis nie jest jedynym miejscem, w którym chciałby być pieszczonym. Gdy nie możesz znaleźć innych miejsc, nie rób głupot. Nie wkładaj mu języka do ucha, tylko dlatego, że to lubisz. Nie jesteś pewna? Po prostu go zapytaj.

Szósty błąd

Nigdy nie rób czegoś dla niego tylko dlatego, aby sprawić mu przyjemność. W pewnym momencie się o tym dowie i co wtedy zrobisz? Orgazm możesz udawać tylko do pewnego czasu. Pokaż mu po prostu co ma zrobić, abyście oboje mieli takie same doznania.