Najlepsze kostiumy BDSM

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

BDSM jest dla jednych stylem życia, a dla innych sposobem na spełnienie seksualne od czasu do czasu. Sposobów na odbycie tego typu „gry” jest wiele, tak jak wiele jest dostępnych akcesoriów.

Rodzaje dominacji

Najbardziej popularnym rodzajem jest krępowanie fizyczne lub psychiczne ciała (bondage). Fizyczne przy użyciu kajdanek lub taśm. Do psychicznych należy utrzymanie ciała w pozycji przez dłuższy czas, na przykład w klęczeniu. Sadyzm i masochizm to chęć zadawania i doświadczania fizycznego bólu. Dyscyplina ma na celu ustalenie zasad i reguł oraz zakazów i nakazów. Mogą one obejmować sposób zwracania się do drugiej osoby lub nieprzeżywanie orgazmu bez wcześniejszego pozwolenia. BDSM jest niczym innym jak przeżywaniem rozkoszy po przez przekraczanie własnych granic – psychicznych i fizycznych.

Zabawki

Dla osób początkujących wybór akcesoriów może być trudny, bo rynek posiada szeroki asortyment tego typu zabawek. Początkującym polecane są zestawy, które posiadają kilka podstawowych akcesoriów do BDSM. Wiele produktów jest wykonane z materiałów miłych dla ciała, które nie zostawiają otarć na skórze. Opaska na oczy to podstawowy element BDSM. Jej rolę może spełnić krawat lub apaszka. Eleganckie opaski na oczy są z kolei wygodniejsze w użyciu, ale również urozmaicają erotyczną grę. W BDSM często spotyka się krępowanie ciała. Dla osób niecierpliwych poleca się kajdanki lub gotowe pasy, które umożliwią przywiązanie osoby do łóżka za ręce i nogi lub skrępowaniu rąk nad głową. Dla bardziej zaawansowanych osób proponuje się knebel, który jest elementem podczas krępowania ciała. Osoba uległa ma poczucie jeszcze większej bezbronności. Partnerka podczas takiego typu gry nie może wywierać wpływu na akcję przez słowa. Jest całkowicie poddana. Za knebel może posłużyć taśma lub szal. Bardzo popularnym sprzętem jest tak zwana packa (paddle), który naśladuje dłoń. Packa ma krótką rączkę i dużą część uderzającą w pośladki. Ona nadaję się właśnie najbardziej do pośladków. Dla początkujących najlepsze są packi dwustronne, z jednej strony pokryte na przykład aksamitem, zaś z drugiej strony są twarde. Bicze i pejcze ze słyszenia są wszystkim znane. Można wybrać modele, które służą do odgrywania ról, a nie do sprawiania bólu. W połączeniu z kajdankami lub maskami robią niebolesny klimat. Elementem, który nie ogranicza się tylko do BDSM są piórka i pędzelki. Służą one do utrzymania podniecenia. Można drażnić partnera takim piórkiem nie dopuszczając do jego spełnienia, wówczas będzie to ciekawy etap BDSM.