Twórcy gier komputerowych przykładają ogromną wagę do tego, by bohaterki ich produkcji były jak najbardziej realistyczne. Które wirtualne postacie spędzają sen z powiek wielu mężczyznom? Poznaj najseksowniejsze kobiety w grach!

Najseksowniejsze kobiety w grach – główne bohaterki

1Lara Croft (Tomb Raider)

Seksowna pani archeolog to kultowa i ponadczasowa bohaterka, symbol serii gier przygodowych wydanych przez Eidos Interactive i najpiękniejsza kobieta w historii gier komputerowych. Mogliśmy ją ujrzeć już w kilkunastu produkcjach, z których najnowsza, Shadow of the Tomb Raider, ukazała się w 2018 roku.

2Rayne (Bloodrayne)

Rayne wywołała sporo zamieszania na rynku gier komputerowych, ponieważ dosłownie ocieka seksem. Lateksowe ubrania, dwa nagie miecze, ostre wampirze kły i nieustający apetyt na krew to niewątpliwe atuty krwiożerczej dhampirzycy, którą kieruje chęć zemsty.

3Faith Connors (Mirror’s Edge)

Futurystyczna kurierka o azjatyckich korzeniach to wyjątkowa postać, która zachwyca nie tylko urodą, ale i umiejętnościami. Jej domem są dachy miasta, a siłą parcour i kolejne szpiegowskie zlecenia.

4April Ryan (The Longest Journey)

Mimo że gra jest już dość wiekowa i jej grafika nie powala, to studentka ASP zdecydowanie zalicza się do tych postaci, które zapadają w głowie na długo

5Zoe Castillo (Dreamfall)

Zoe to jedna z bohaterek, na której seksapil nie składają się tylko i wyłącznie obcisłe ciuchy, zgrabne ciało i kocie ruchy. Bohaterka zachwyca naturalną urodą, sympatycznym przysposobieniem i inteligencją.

Najseksowniejsze kobiety w grach – postacie poboczne

Najseksowniejsze kobiety w grach wcale nie muszą być głównymi bohaterkami, mogą także pojawiać się sporadycznie lub jako postacie drugoplanowe i mimo to wywierać na graczach ogromne wrażenie.

Najseksowniejsze bohaterki poboczne w grach to:

6Fara

Waleczna księżniczka towarzysząca bohaterowi serii Prince of Persia.

7Kobieta Kot

Egzotyczna femme fatale z serii gier o Batmanie.

8Harley Quinn

Zwariowana na punkcie Jokera pani doktor znana z serii o Batmanie.

9Miranda Lawson

Tragiczna i piękna postać z Mass Effect, odwracająca skutecznie uwagę od innych bohaterek.

10Kitana

Piękna wojowniczka z serii Mortal Kombat.

11Triss Merigold

Temerska czarodziejka z Wiedźmina to kobieta, która, mimo że jest wirtualna, znalazła się na rozkładówce czasopisma Playboy!