Marzy Ci się ostry seks z Twoją partnerką? A może w waszym życiu seksualnym już od jakiegoś czasu wieje nudą i potrzeba Wam nowych doznań? Podpowiadamy, jak zachęcić kobietę do ostrzejszych zabaw!

Ostry seks – jak zachęcić do tego swoją partnerkę?

Aby Twoja partnerka miała ochotę na ostry seks, wypróbuj kilka naszych porad:

1Rozgrzewaj swoją kobietę od samego rana

Gra wstępna powinna się toczyć nie tylko wieczorem, tuż przed zbliżeniem, ale o wiele wiele wcześniej! Klaps w tyłek rano, nagły pocałunek w kuchni, pikantne i sprośne smsy, gdy jesteście w pracy, te wszystkie drobne gesty zebrane razem do kupy sprawią, że Twoja partnerka będzie wieczorem na Ciebie strasznie napalona!

2Zrób jej kosztowny prezent, by wiedziała, jak bardzo Ci na niej zależy

Romantyczne prezenty, to rozwiązanie stosowane przez mężczyzn od wieków. By zachęcić kobietę do seksu, można jej podarować coś cennego. Bardziej niż sam prezent liczy się to, jak go wręczysz, warto wykazać się kreatywnością i przesłać upominek przez posłańca lub pocztą kwiatową.

3Pokazuj jej, przy różnych okazjach, że podnieca Cię jej ciało

Nie szczędź swojej kobiecie namiętnych komplementów. Okazuj jej, że Ci się podoba. Powiedz, że marzy Ci się na urodziny striptiz w jej wykonaniu i że najbardziej lubisz na nią patrzeć, gdy jest naga. Tego typu wyznania podniecą nie tylko Ciebie, ale i ją!

4Kup kilka pomysłowych gadżetów i wprowadzaj je stopniowo do sypialni

Ostry seks jest udany, gdy jesteście do niego odpowiednio przygotowani. Warto wyposażyć się w kilka gadżetów i stopniowo odkrywać je razem z partnerką. Nie zaczynaj od razu od pejczy, na początek wystarczy piórko do łaskotania i klapsy. Jeśli Twoja partnerka dalej ma wątpliwości co do ostrzejszych igraszek, sprezentuj jej którąś z książek Grahama Mastertona, by odkryła na nowo swoją seksualność!

5Zaskakuj ją w sexowny sposób

Staraj się zaskakiwać swoją partnerkę – świeczki i płatki róż w sypialni, oczekiwanie na nią nago, aż wróci z pracy lub budzenie rano intymnymi pocałunkami to świetne sposoby na wzbudzenie ognia namiętności. Po takich akcjach Twoja partnerka będzie miała większą ochotę na seks i szanse na to, że da się namówić na ostrzejszy numerek, wzrosną!

Nie wiesz, jak zachęcić swoją kobietę do ostrzejszego sexu? Wypróbuj na początek zabawy z pomysłowymi sex-gadżetami.