Interesuje Cię pikantne życie gwiazd? Przedstawiamy 6 najgorętszych skandali Hollywood! Te historie wydarzyły się naprawdę!

Pikantne życie gwiazd – 6 najgorętszych skandali Hollywood

1Paris Hilton

Pikantne życie gwiazd często wymyka się spod kontroli i… staje się jawne. Tak było w przypadku Paris Hilton, kiedy wyciekła seks taśma z gwiazdą w roli głównej. Aktorka znana z publikowania nagich i półnagich zdjęć w mediach społecznościowych nie przejęła się za bardzo tym faktem.

2Madonna

Madonna to prawdziwa mistrzyni, jeśli chodzi o skandale na tle obyczajowym. Eksponowanie nagości lub wulgarne sceny podczas koncertów to nie jedyne przewinienia artystki.

Madonna jest znana między innymi z:

  • Odgrywania scen masturbacji podczas koncertów
  • Imitowania ostrego seksu z tancerzami
  • Występowania topless w filmach
  • Występów z koroną cierniową na głowie

3Britney Spears

Piękna blondynka nie miała łatwo w życiu. Piosenkarka zaliczyła poważną depresją, nakrapianą używkami, przeżyła rozwód oraz trafiła do szpitala psychiatrycznego. Inne wpadki gwiazdy popu to obrażenie japońskich fanów, pocałunek z Madonną, molestowanie ochroniarzy oraz orgie po koncertach.

4Lindsay Lohan

Lindsay Lohan to bohaterka wielu skandali, najczęściej o charakterze ostrych imprez z narkotykami w tle. Aktorka była wiele razy posądzana o kradzież, ma na koncie wiele burzliwych romansów i była wielokrotnie wyrzucana z barów i klubów. W jednym z wywiadów aktorka przyznała się oficjalnie do uzależnienia od narkotyków i alkoholu.

5Arnold Schwarzenegger

Pikantne życie gwiazd dotyczy nie tylko kobiet. Słynni celebryci płci męskiej również mają się czym pochwalić. Schwarzenegger wyznał w swojej autobiografii, że zdradzał żonę z żoną swojego kolegi. Aktor miał wiele innych romansów, z których nie jest dumny, ponieważ zdradzał swoje partnerki.

6Woody Alle

Jednym z głośniejszych skandali w Hollywood był ślub Woody’ego Allena. Nie byłoby w tym nic gorszącego, gdyby nie fakt, że Allen wziął za żonę… swoją adoptowaną córkę. Młodziutka Wietnamka – Soon-Yi Previn miała w chwili zawarcia małżeństwa 24 lata, podczas gdy Allen 52.

 

Pikanterii historii dodają posądzenia Allena o molestowanie drugiej adoptowanej córki. Mimo zarzutów ze strony Mii Farow para jest małżeństwem już ponad 20 lat. Żona reżysera sprzeciwia się nazywaniu go „oprawcą seksualnym”.