Po czym poznać, że mu się podobasz?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Relacje damsko-męskie to temat, który pobudza do wielu analiz i przemyśleń, zwłaszcza kobiety są mistrzyniami skomplikowanych analiz na tym polu. Męski umysł jest trudny do odczytania i nie zawsze wiadomo, czy poznany przez nas facet ma wobec nas dobre intencje oraz, czy w ogóle jest zainteresowany. Jak to sprawdzić? Zapraszamy do lektury!

Pragnie kontaktu z Tobą

Gdy facet często się do Ciebie uśmiecha, żartuje, często nawiązuje kontakt wzrokowy oraz  stara się doprowadzić do sytuacji, w której zostaniecie sam-na-sam, to niezawodna oznaka, że mu się podobasz. Jeśli zauważyłaś, że w kluczowych momentach rozmowy mężczyzna Cię dotyka, na przykład łapie delikatnie za łokieć, czy przyjaźnie dotyka ramienia, to również oznaka, że jest Tobą zainteresowany! Chęć nawiązania kontaktu tyczy się również pisania smsów i dzwonienia. Jeśli jest zainteresowany – pisze. Jeśli jesteś mu obojętna i ma wiele różnych opcji, z których korzysta tylko wtedy, gdy mu się podoba – nie pisze lub odpisuje rzadko i niedbale. To żelazna zasada!

Zadaje dużo pytań i interesuje się tym, co sądzisz

Jeśli rozmowa z facetem nie jest Twoim monologiem i autentycznie wypytuje Cię o Twoje zainteresowania, poglądy oraz zdanie na temat wielu kwestii, to, o ile nie jesteś jego szefową lub autorytetem, na pewno mu się podobasz. Gdy wpadłaś facetowi w oko, nie stara się on sztucznie podtrzymywać konwersacji i nie robi tego z przymusu, tylko naprawdę się interesuje tym, co do niego mówisz i uważnie słucha!

Po czym poznać, że mu się podobasz? Mówi o tym wprost!

Najprościej jest, gdy facet otwarcie mówi o tym, co mu się podoba. Chłopak, który otwarcie wyraża zainteresowanie Tobą, komplementuje i wypowiada się o Tobie w miły sposób, na pewno za Tobą szaleje. Kwestia tylko, czego od Ciebie oczekuje i czy to ma być niezobowiązująca relacja, czy coś poważnego…

Druga strona medalu – gra w ignorancję

Niestety istnieje druga strona medalu – niektórzy mężczyźni podejmują strategię pt. „zignoruj ją, to będzie za Tobą biegać”. Tacy faceci zachowują się, jakby im nie zależało, ale stale Cię obserwują, a także to, jak się zachowujesz wobec facetów. Jeśli facet bardzo stara się Ciebie ignorować, być może nie jest pewien, czy powinien w ogóle do Ciebie startować, daj mu delikatny znak, spróbuj doprowadzić do sytuacji, gdy zostaniecie sam-na-sam i wtedy z nim spokojnie porozmawiaj, by wybadać sytuację.