Po czym poznać, że podobam się kobiecie

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Porozumienie pomiędzy ludźmi odbywa się na wiele sposobów. Nie zawsze wszystkie intencje da się wypowiedzieć słowami. Kobiety wysyłają wiele sygnałów mężczyznom, którymi są zainteresowanie. Są to zazwyczaj bardzo subtelne, wymagające wrażliwości gesty. Jeśli zadajesz sobie pytanie, po czym wiedzieć, ze podobam się kobiecie, konieczne przeczytaj ten artykuł.

Kobiety są mistrzyniami kamuflażu. Nie zawsze mówią wiec wprost, ze nalazłeś się w ich centrum zainteresowania. Przewinie wręcz udają czasem oziębłe by ukryć swoje zainteresowanie, i nie sprawiać wrażenia zbyt łatwej. Kobiety uwielbiają, jeżeli mężczyzna je zdobywa. Chcą by się o nie starł, okazywał im zainteresowanie. Przyzwalają często na to, same też wysyłając sygnały, mówiące o gotowości rozpoczęcia związku

Głęboko w oczy

Nie bez przyczyny mówi się ,że oczy są zwierciadłem duszy. To właśnie w nich widoczne są wszystkie, nawet najlepiej skrywane emocje. Jeśli chcesz wiedzieć, czy podobasz się kobiecie, nawiązuj z nią częsty kontakt wzrokowy. Jeżeli źrenice kobiety są rozszerzone, masz gwarancję że stanowisz dla niej obiekt pożądania. Oczy, które są roziskrzone, oraz wydają się być rozgorączkowane, świadczą, o tym, że kobieta odczuwa silne pożądanie. Czeto łapie Twój wzrok, a potem odwraca go zawstydzona? Doskonale, to oznacza ze chce przebywać z Tobą jak najwięcej, i cieszy się na Twój widok. Jeżeli znajdziesz w oczach kobiety sygnały, świadczące o zainteresowaniu, nie zapomnij skompletować jej pięknych oczu!

Mowa ciała

Ciało daje nam wiele sygnałów. Oznakami zainteresowania jest pojawiający się często rumieniec. Jeśli czerwieni się na Twój widok, to masz pewność że jej myśli są grzeszne. Zwracanie głowy w stronę mężczyzny, pochylanie jej do ramienia, gdy siedzicie obok siebie, oznacza potrzebę bliskości. Jeżeli kobieta podświadomie bawi się włosami, to także bardzo dobry sygnał. Wiele kobiet prowokuje delikatne muśnięcia ciała potencjalnego partnera. Dotyka nieświadomie twojej ręki? Mas pewność, ze zależy jej na kontakcie z Twoim ciałem. Bardzo sugestywnym sygnałem jest dotknięcie stopą wybranka. Jest to także oczywisty, erotyczny sygnał, zapraszający do wyniesienia znajomości na wyższy poziom.

Dużo pytań

W trakcie rozmowy okazuje zainteresowanie Twoimi prywatnymi sprawami? Oczywiście, może to świadczyć o zwykłej uprzejmości, ale kobiety zazwyczaj angażują się w życie prywatne mężczyzn, na których im zależy. Chcą cię jak najlepiej poznać, Twoje oczekiwania i podejście do życia. Bardzo interesują ją także Twoje pasje. Chcą jak najwięcej wiedzieć o zainteresowaniach wybranka, by móc się z nimi identyfikować. Szuka tematów do rozmów pod byle pretekstem .Zakochana kobieta także pragnie słyszeć jak najczęściej głos ukochanego mężczyzny, dla tego zagaduje.

Flirt i zaczepki

Kobieta, która jest zainteresowana mężczyzną, często zaczyna subtelnie flirtować. Lubi się z tobą przekomarzać, oraz sili się na słowne zaczepki? Oznacza to, ze jest bardzo zainteresowana dalszym kontaktem. Nie szuka tylko przyjaciela, ale także kochanka, z którym będzie się dobrze czuć i przyjemnie spędzać czas.