Po czym poznać, że zdradza?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Twój partner zachowuje się ostatnio nieco inaczej? Zobojętniał, jest nerwowy lub wręcz przeciwnie, nagle okazuje Ci więcej czułości niż zawyczaj? Po czym poznać, że zdradza? Kiedy należy zacząć się martwić?

Kiedy Twój partner / partnerka ukrywa przed Tobą korespondencję…

Niezależnie od płci, wieku, podejścia do życia i filozofii pierwsze oznaki zdrady bywają do siebie często bardzo podobne. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, gdy tylko niewinny flirt wymknie się spod kontroli, ale nie zamierzają go kończyć, zaczynają ukrywać ten fakt przed obecnym partnerem. Po czym poznać, że zdradza? Minimalizuje okna przeglądarki, gdy wchodzisz do pokoju, kasuje smsy, nigdy nie zostawia telefonu na wierzchu i trochę zbyt nerwowo reaguje na dźwięk smsa lub dzwonek połączenia. Gdy spędza z Tobą czas, nie skupia się na Was, tylko często smsuje i często siedzi po nocach przy komputerze lub wypisuje na Messengerze, to niezawodny znak, że coś tu jest nie w porządku i że potrzebna wam szczera rozmowa.

Kiedy Twój partner / partnerka zaczyna się zachowywać inaczej…

Po czym poznać, że zdradza Cię partner? Kiedy Twoja sympatia nagle zaczyna o siebie dbać, chodzi dziwnie rozpromieniona i często umawia się na spotkania z ludźmi, których nigdy nie poznałaś, w głowie załącza się pierwsza czerwona lampka. Jego telefon jest często bez zasięgu lub wyłączony i unika spotkań z Tobą w waszej sypialni pod pozorem zbytniego zmęczenia i ciężkiej pracy? Często jeździ w delegacje, mimo iż jego rodzaj pracy, ani stanowisko tego nie wymagają, a do przeprowadzenia najzwyklejszej rozmowy telefonicznej wychodzi do ustronnego miejsca? Naprawdę trzeba Ci więcej dowodów?

Po czym poznać, że zdradza – oczywiste oznaki

Możesz zauważyć w zachowaniu partnera pewną drażliwość i nerwowość oraz brak czułości i zobojętnienie, ale równie dobrze takie zachowanie może wynikać z przepracowania lub gorszych dni. Potrzeba Ci więcej dowodów? Skup się  na rzeczach oczywistych. Błędy, które często popełnia osoba zdradzająca, to nie wyrzucenie rachunku z restauracji lub hotelu, chowanie obrączki w spodniach lub portfelu, lub przechowywanie w różnych schowkach w domu i w samochodzie prezerwatyw. To przykre, ale oznaki te są przysłowiowym gwoździem do trumny waszego związku. Jeśli zauważyłaś większość z wymienionych powyżej objawów, potraktuj to jako pomocną wskazówkę i zastanów się, jak sobie poradzić z tą nieprzyjemną sytuacją.