Tarot Online

Podstawowe akcesoria dla kobiet!

2021.12.05

1 minut i 4 sekundy

Zabawki erotyczne od tysięcy lat są związane z życiem seksualnym. Rynek ten jednak jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny dla panów, którzy mają większy wybór. Panie mają mniejsze pole manewru w zaspokojeniu fantazji erotycznych poprzez zabawki.

Wibratory

Najpopularniejszym gadżetem są oczywiście wibratory, nazywane nawet najlepszym przyjacielem kobiety. Możemy je podzielić na dwa rodzaje. Służące do penetracji lub pobudzenia łechtaczki. Możemy jednak znaleźć urządzenia, które posiadają dwie funkcje.

Wibratory służące do penetracji posiadają kształt męskiego członka. Wielkość tych przedmiotów jest zróżnicowana. Większość posiada opcję regulowania częstotliwości drgań.

Dildo

Wśród wibratorów występują tzw. Dildo, które nie mają opcji drgań. Kobiety wykorzystują go do swoich fantazji erotycznych od tysięcy lat.

Dildo występują w różnych kształtach. Coraz rzadziej możemy go spotkać w formie ludzkiego członka. Ostatnio często spotykamy go w wersji potrojonej, ma ona na celu jednoczesne pobudzenie waginy, łechtaczki i okolic odbytu.

Bielizna wibrująca

Pani używają także bielizny wibrującej. Jak można sie domyślić jest to połączenie bielizny oraz wibratora. Celem bielizny jest podrażnienie nie tylko łechtaczki, ale także sutków oraz innych miejsc erogennych.