Zobacz, które z polskich gwiazdek nie wstydzą się swojego ciała. Pokażemy Ci 15 gorących fotek, których nie zapomnisz…
Każda kobieta marzy o sesji zdjęciowej w magazynie dla mężczyzn, tylko nie każda mówi o tym głośno. Taka sesja zdjęciowa w czasopiśmie CKM to dla kobiety zaszczyt, a zarazem wyzwanie. Potrzeba dużego nakładu pewności siebie… nie jest to łatwe, z taką pewnością siebie albo się rodzisz, albo wkładasz dużo pracy. Z drugiej jednak strony kobieta uwielbia wzbudzać zachwyt w oczach mężczyzny.

Trafić na okładkę CKM to ogromny komplement, w końcu nie mamy do czynienia z podrzędną gazetą, a magazynem, który posiada międzynarodową sławę. A więc przedstawiamy Wam Polskie Gwiazdy z CKM i ich apetyczne zdjęcia.

Polskie gwiazdy z CKM – 12 nagich zdjęć

1Ola ciupa

Jedna z najgorętszych prezenterek telewizyjnych w historii polskiej telewizji. Dziewczyna zyskała sławę po występie w popularnym teledysku Donatana, gdzie była seksowną słowianką. Ola nie tylko jest prezenterką, ale również przepiękną modelką czy didżejką DJ SLAVIC.

2Natalia Siwiec

Tej Pani przedstawiać nie musimy. Kobieta bezapelacyjnie zawładnęła głowami polskich mężczyzn. Pełne usta, duży biust…piękne, długie nogi. Sami zobaczcie.

3DOROTA RABCZEWSKA

Znana wszystkim jako ” DODA” to jedna z gwiazd, które najbardziej wzbudzają kontrowersje. Utalentowana i seksowna, raczy zdjęciami swojego idealnego ciała.

4KAROLINA GILON

Jej kariera w show-biznesie zaczęła się od serialu „Miłość na Bogato”, ale cała Polska poznała ją dopiero po wzięciu udziału w programie ” Top model”. Ta dziewczyna jest tak diabelsko gorąco, że będzie Wam się po nocach śniła.

5PAULA TUMALA

Koleżanka naszej przeuroczej Oli Ciupy, również ubijała masło…stąd jej kształty są takie rozpoznawalne. Nie będziemy w błędzie, gdy nazwiemy tą Panią najseksowniejszą blondynką w Polsce.

6JULIA KAMIŃSKA

Gwiazda najpopularniejszego serialu pt. ” Brzydula”. Powątpiewamy w to określenie, po zobaczeniu Juli po sesji w CKM. Już chyba nikt nie nazwałby ją serialową brzydulą.

7EWA SONNET

Była na czołówce seksbomby w show- biznesie. Fotomodelka i piosenkarka, brała udział w takim programie jak ” Gwiazdy tańczą na lodzie”. Artystka może pochwalić się przeogromnym, kształtnym biustem.

8PAULA MARCINIAK

Jest młoda, piękna i utalentowana. Objawienie polskiego popu, a jej utwór ” Flashing Lights” podbija miliony serc na całym świecie. Ponadto chodzą słuchy, że ta dziewczyna urodą i seksapilem, może konkurować z polską królową Dodą…Sam oceń czy ma szanse.

9ANNA POWIERZA

Każdy zna słynny serial ” Klan” i jego aktorów. Ona wcieliła się w serialową „Czesie”. W sesji w CKM Ania zmienia się z szarej myszki z ” Klanu” w ostrą,agentkę do zadań specjalnych. Zobacz jak wygląda niegrzeczna Czesia.

10JUSTYNA PAWLICKA

Zjawiskowa uczestniczka programu ” Top Model”, która odpadła chyba z nadmiernej ilości posiadanego seksapilu…ale nic nie szkodzi znalazła swoje miejsce właśnie w CKM.

11ANIA ” MAŁA” ALEKSANDRZAK

Nie jest piosenkarką, zawodową modelką czy sławną prezenterką telewizyjną. Znamy ją z kontrowersyjnego reality-show, który ma miliony fanów. Mała nie tylko umie się bawić na imprezach mocno zakrapianych, ale również potrafi zaskoczyć jako fotomodelka w sesji CKM.

12DOMINIKA „WODZIANKA” ZASIEWSKA

Mówi Wam coś nazwisko Wojewódzki? Na pewno tak. Kuba prowadzi swój program, a w nim właśnie występuje nasza „Wodzianka” Dominika. Najgorętsze odkrycie telewizyjne ostatnich lat. Czy chciałbyś pić wodę z takiego źródełka?

I jak podobało Wam się nasze zestawienie? Polskie gwiazdy z CKM… długo o nich nie zapomnimy, rozpalają męskie zmysły, karmią oczy i działają na wyobraźnie. Mamy nadzieję, ze jeszcze nie raz zobaczymy je w takich wydaniach.