Polskie gwiazdy z CKM – 12 nagich zdjęć

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zobacz, które z polskich gwiazdek nie wstydzą się swojego ciała. Pokażemy Ci 15 gorących fotek, których nie zapomnisz…
Każda kobieta marzy o sesji zdjęciowej w magazynie dla mężczyzn, tylko nie każda mówi o tym głośno. Taka sesja zdjęciowa w czasopiśmie CKM to dla kobiety zaszczyt, a zarazem wyzwanie. Potrzeba dużego nakładu pewności siebie… nie jest to łatwe, z taką pewnością siebie albo się rodzisz, albo wkładasz dużo pracy. Z drugiej jednak strony kobieta uwielbia wzbudzać zachwyt w oczach mężczyzny.

Trafić na okładkę CKM to ogromny komplement, w końcu nie mamy do czynienia z podrzędną gazetą, a magazynem, który posiada międzynarodową sławę. A więc przedstawiamy Wam Polskie Gwiazdy z CKM i ich apetyczne zdjęcia.

Polskie gwiazdy z CKM – 12 nagich zdjęć

Ola ciupa

Polskie gwiazdy z CKM - 12 nagich zdjęć

Jedna z najgorętszych prezenterek telewizyjnych w historii polskiej telewizji. Dziewczyna zyskała sławę po występie w popularnym teledysku Donatana, gdzie była seksowną słowianką. Ola nie tylko jest prezenterką, ale również przepiękną modelką czy didżejką DJ SLAVIC.

Natalia Siwiec

Polskie gwiazdy z CKM - 12 nagich zdjęć

Tej Pani przedstawiać nie musimy. Kobieta bezapelacyjnie zawładnęła głowami polskich mężczyzn. Pełne usta, duży biust…piękne, długie nogi. Sami zobaczcie.

DOROTA RABCZEWSKA

Polskie gwiazdy z CKM - 12 nagich zdjęć

Znana wszystkim jako ” DODA” to jedna z gwiazd, które najbardziej wzbudzają kontrowersje. Utalentowana i seksowna, raczy zdjęciami swojego idealnego ciała.

KAROLINA GILON

Polskie gwiazdy z CKM - 12 nagich zdjęć

Jej kariera w show-biznesie zaczęła się od serialu „Miłość na Bogato”, ale cała Polska poznała ją dopiero po wzięciu udziału w programie ” Top model”. Ta dziewczyna jest tak diabelsko gorąco, że będzie Wam się po nocach śniła.

PAULA TUMALA

Polskie gwiazdy z CKM - 12 nagich zdjęć

Koleżanka naszej przeuroczej Oli Ciupy, również ubijała masło…stąd jej kształty są takie rozpoznawalne. Nie będziemy w błędzie, gdy nazwiemy tą Panią najseksowniejszą blondynką w Polsce.

JULIA KAMIŃSKA

Polskie gwiazdy z CKM - 12 nagich zdjęć

Gwiazda najpopularniejszego serialu pt. ” Brzydula”. Powątpiewamy w to określenie, po zobaczeniu Juli po sesji w CKM. Już chyba nikt nie nazwałby ją serialową brzydulą.

EWA SONNET

Była na czołówce seksbomby w show- biznesie. Fotomodelka i piosenkarka, brała udział w takim programie jak ” Gwiazdy tańczą na lodzie”. Artystka może pochwalić się przeogromnym, kształtnym biustem.

PAULA MARCINIAK

Polskie gwiazdy z CKM - 12 nagich zdjęć

Jest młoda, piękna i utalentowana. Objawienie polskiego popu, a jej utwór ” Flashing Lights” podbija miliony serc na całym świecie. Ponadto chodzą słuchy, że ta dziewczyna urodą i seksapilem, może konkurować z polską królową Dodą…Sam oceń czy ma szanse.

ANNA POWIERZA

Polskie gwiazdy z CKM - 12 nagich zdjęć

Każdy zna słynny serial ” Klan” i jego aktorów. Ona wcieliła się w serialową „Czesie”. W sesji w CKM Ania zmienia się z szarej myszki z ” Klanu” w ostrą,agentkę do zadań specjalnych. Zobacz jak wygląda niegrzeczna Czesia.

JUSTYNA PAWLICKA

Polskie gwiazdy z CKM - 12 nagich zdjęć

Zjawiskowa uczestniczka programu ” Top Model”, która odpadła chyba z nadmiernej ilości posiadanego seksapilu…ale nic nie szkodzi znalazła swoje miejsce właśnie w CKM.

ANIA ” MAŁA” ALEKSANDRZAK

Polskie gwiazdy z CKM – 12 nagich zdjęć

Nie jest piosenkarką, zawodową modelką czy sławną prezenterką telewizyjną. Znamy ją z kontrowersyjnego reality-show, który ma miliony fanów. Mała nie tylko umie się bawić na imprezach mocno zakrapianych, ale również potrafi zaskoczyć jako fotomodelka w sesji CKM.

DOMINIKA „WODZIANKA” ZASIEWSKA

Polskie gwiazdy z CKM - 12 nagich zdjęć

Mówi Wam coś nazwisko Wojewódzki? Na pewno tak. Kuba prowadzi swój program, a w nim właśnie występuje nasza „Wodzianka” Dominika. Najgorętsze odkrycie telewizyjne ostatnich lat. Czy chciałbyś pić wodę z takiego źródełka?

I jak podobało Wam się nasze zestawienie? Polskie gwiazdy z CKM… długo o nich nie zapomnimy, rozpalają męskie zmysły, karmią oczy i działają na wyobraźnie. Mamy nadzieję, ze jeszcze nie raz zobaczymy je w takich wydaniach.