Poznaj sposób na przedwczesny wytrysk

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Wstydliwy problem, który dotyka wielu par do przedwczesny wytrysk. Nic tak nie zepsuje starannie zaplanowanych wspólnych chwil jego przedwczesne zakończenie. Problem ten można rozwiązać za pomocą kilku prostych ćwiczeń, których zastosowanie pomoże dosłownie podnieść, jakośc życia intymnego.

Przedwczesny wytrysk dotyka wbrew pozorom wielu mężczyzn, szczególnie tych, który dopiero rozpoczęli życie seksualne. Fakt ten wynika często z braku doświadczenia, a czerpania przyjemności ze współżycia dopiero się uczą. Przedwczesna ejakulacja jest więc zjawiskiem całkowicie naturalnym, którego pozbyć się można w prosty, nie wymagający wizyt u lekarza sposób.

Ważne sprawy łóżkowe

Opóźnienie wytrysku jest dla wielu mężczyzn kwestią niezwykle istotną. Chcąc zapewnić partnerce długotrwałą przyjemność, zakończoną spełnieniem obojga kochanków, często nie potrzebnie odczuwają stres i zakłopotanie. Do głosu dochodzi także delikatna kwestia, jaką jest duma, oraz poczucie braku sprawności seksualnej. Nagromadzenie się tych czynników może spowodować w konsekwencji konflikty na tle łóżkowym, oraz sprawić, że kochankowie stracą całkowitą radość z płynącą z intymnych chwil. Należy pamiętać, że wytrysk jest sprawą całkowicie naturalną, a szybkość jego pojawienia zależną od danego mężczyzny.

Naturalne sposoby przedłużenia stosunku

Gdy problem przedwczesnego wytrysku już się pojawił, warto dowiedzieć się, jak przedłużyć stosunek. Jedną z bardziej kontrowersyjnych metod na kontrolowania podniecenie, jest wypicie dwóch lampek wina przed rozpoczęciem stosunku. To powoli na odprężenie i zrelaksowaniem się, co w konsekwencji ułatwi kontrolę nad wytryskiem. Innym sposobem, który można wypróbować, jest masturbacja, która pomoże złagodzić napięcie seksualne. Wytrysk osiągnięty tą metodą sprawi, że łatwiej będzie zaoponować nad nim w trackie zbliżenia z partnerką. Metoda ta ma jednak pewne minusy, przede wszystkim należy odczekać odpowiedni czas, by mężczyzna znów był gotowy do podjęcia seksualnych zbliżeń. Skuteczne jest także ograniczenie ruchów w trakcie stosunku, jednak to także możne doprowadzić do poczucia skrepowania między partnerami.

Terapia dla par

Gdy już naturalne metody zawodzą, warto rozejrzeć się za terapią przygotowaną z myślą o parach. W wielu przypadkach sprawdzą się metody treningowe, nad którymi można pracować indywidualnie. Lepsze efekty przynosi jednak terapia przygotowana z myślą o parach. Metoda ta nosi nazwę APE – Anti Premature Ejaculation, co z języka angielskiego oznacza dosłownie przed wczesny wytrysk. Ćwiczenia opracowane są bezpośrednio dla każdego z partnerów. Jednym z ćwiczeń zawartych w programie jest masaż. Polega on na samodzielnym rozmasowaniu punktu znajdującego się w połowie długości mostka, umiejscowionego na wysokości brodawek sutkowych. Inny punkt, który należy sobie rozmasowywać znajduje się na lewym udzie, miejscu nerwu kulszowego. Masaże obu tych punktów powinny być delikatne, dające ulgę, i trwać nie dłużej niż około 5 minut. Inną metodą, polecaną przy eliminacji przedwczesnego wytrysku jest techniką sterowanych wyobrażeń. Polega na wizualizacji w myślach zbliżenia, ale w takim scenariuszu, w jakim miałoby ono przebiegać. Intensywne myślenie o stosunku pozbawionym wstydliwego problemu pomoże w uzyskaniu kontroli nad wytryskiem.