Przedwczesny wytrysk – jak zostać długodystansowcem?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Gdyby zapytać ilu mężczyzn ma doświadczenie z przedwczesnym wytryskiem, chyba każdy facet musiałby podnieść rękę. Jeśli jednak wczesny wytrysk staję się twoim problemem, spróbujemy podpowiedzieć co powinieneś robić, aby osiągnąć poziom długodystansowca.

Jak radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem? To pytanie dotyka na pozór bardzo wielu mężczyzn. Niestety ten problem nie jest na liście TOP do rozmowy- to męski temat tabu, o którym panowie wolą z nikim nie rozmawiać. Pytanie dlaczego? Przedwczesny wytrysk jest krępującym i bardzo wstydliwym problemem. Wyobraź sobie rozmowę z innym facetem…to jakby zgodzić się na wieczne, męskie potępienie. Chcesz uniknąć wstydu i rozczarowania? Nie pozwól, żeby twoje kłopoty w łóżku urosły do rangi katastrofy. Zaspokój swoją partnerkę, a my mamy na to kilka prostych, szybkich i skutecznych pomysłów. A zatem co zrobić, by nie odpaść po 5 minutach?

Masturbacja – doraźna pomoc?

Możecie nie wierzyć, ale to działa. I nie mówimy tutaj o masturbacji pod kocem, włączając stronę z filmami erotycznymi. Chodzi o coś dokładnie odwrotnego, a mianowicie o świadome zatrzymywanie wytrysku tuż przed „golem”. Dzięki temu facet poznaje swoje reakcje, a to powinno nauczyć go kontroli nad tym czy jest już blisko, czy może jednak trzeba zwolnić. Mamy kilka metod np. szybki, zimny prysznic.. czy tuż przed wytryskiem spraw sobie lekki ból, naciskając na żołędzia, albo odciągnij jądra w dół tuż przed wytryskiem taki zabieg nie jednokrotnie go opóźni. Nie są to zabiegi na pstryk palca i już, ale z odrobiną cierpliwości i czasu nauczycie się dokładnie swoich cyklów, a to już wielki skok w samokontroli waszego ciała.

Czy częsty seks to dobry pomysł?

W końcu znowu zaliczymy kolejną frustracje z przedwczesnym wytryskiem, otóż chodzi o to, żebyś nie zaniedbywał swojego ptaszka. Nie pozwól mu siedzieć w spoczynku co weekend, mobilizuj do częstej aktywności.. zresztą im częściej tym zdrowiej, nie tylko dla Panów, a także dla Pań 😉 Jeśli boisz się ponownego „fiasco”, nic trudnego pobawcie się w kupowanie lodów, a to na pewno wydłuży wasz stosunek. Zasada praktyka czyni mistrza tutaj jak najbardziej pasuje, bądź uparty a pożegnasz się z mianem sprintera i staniesz się długodystansowcem.

Prezerwatywa

Jesteś zwolennikiem czy nie, to nie ważne. Prezerwatywa ograniczy wasze odczucia seksualne i przedłuży zabawę. Jest mnóstwo gumek z różnymi efektami… my proponujemy zakup prezerwatywy o właściwościach wydłużających stosunek. Sprawdź!

Ćwicz mięśnie Kegla czyli kondycja fizyczna

Najprościej rozpoznać mięsień Kegla przy oddawaniu moczu, więc pobaw się w strażaka i zmieniaj ciśnienie albo zatrzymuj strumień. Warto je ćwiczyć, bo działają na naszą samokontrole. Wytrenowane mięśnie wykorzystujemy podczas zbliżającego się orgazmu. Wysuwamy członka z pochwy i zaciskamy mięśnie Kegla, po kilku sekundach napięcie znika i można kontynuować stosunek. Nie zapominajmy również o kondycji fizycznej i bardziej mamy tutaj na myśli wytrzymałość… dzięki niej nie padasz po 5 minutach seksu jak zajechany koń.

Metoda 3 palce

Ta technika w powstrzymywaniu przedwczesnego wytrysku w wielu przypadkach okazuje się skuteczna. Trzeba zaznaczyć, że w tej metodzie mamy 3 palce i nie chodzi o Wasze palce a o palce Waszej partnerki. Musi ona w momencie zbliżającego się wytrysku za pomocą trzech palców przycisnąć miejsce między jądrami a odbytem. Miejsce należy uciskać do ustania podniecenia.

Dieta a jej magiczne właściwości na przedwczesny wytrysk

Trudno tutaj mówić o jakieś magii, przecież zdrowa dieta to zdrowa dieta. Jednak odgrywa ona dużą rolę w erekcji mężczyzny. Zadasz pytanie, dlaczego dieta? Już odpowiadamy. Dzięki dobrej diecie twój wzwód utrzyma się dłużej i nie będziesz musiał zażywać farmakologicznych wspomagaczy. A więc co powinieneś jeść? Na samym szczycie naszej pożywnej listy są owoce, warzywa i ryba. Czerwonego mięsa też możesz skosztować, będziesz miał dużo energii na całonocne igraszki. W skrócie unikaj alkoholu, papierosów, tłuszczu a jedz dużo witamin.

Tabletki na przedłużenie wytrysku

Jeśli jesteś niecierpliwy, a żaden z naszych powyższych pomysłów na twój problem z erekcją nie jest w twoim guście, możesz zacząć stosować specjalne tabletki na przedłużenie twojego wytrysku. Ich skład opiera się na wychwyceniu serotoniny, która jest ściśle związana z twoim problem. Alternatywą zdrowszą jest nabycie leków bez recepty na bazie ziołowych składników, które nie mają niepożądanych skutków ubocznych dla organizmu.

Podsumowując nasze porady – wiele one nie kosztują, a są pierwszymi krokami na drodze do bycia długodystansowcem. Trzymamy kciuki!