Raz zdobytym tytułem sex bomby można się szczycić jeszcze przez długie lata. Dla niektórych celebrytek czas bywa łaskawy i mimo zakończenia kariery lub zaangażowania się w życie rodzinne, wciąż ociekają seksem. Poznaj seksowne i zgrabne mamy – najpiękniejsze w Hollywood!

Seksowne i zgrabne mamy w Hollywood

Najseksowniejsze mamy Hollywood to gwiazdy, które w perfekcyjny sposób potrafią łączyć życie zawodowe z życiem rodzinnym. Posiadanie dzieci nie wpłynęło negatywnie na ich kariery, wręcz przeciwnie, dało jeszcze większą siłę i inspirację do działania. Niektóre z nich urodziły więcej niż jedno dziecko, a mimo to dalej są w świetnej formie i wyglądają rewelacyjnie!

Oto najbardziej seksowne i zgrabne mamy:

  • Jessica Alba – słynna aktorka ma już trójkę dzieci i wciąż zachwyca delikatną, dziecięcą urodą oraz pięknym, smukłym ciałem
Jessica Alba
Źródło zdjęcia: www.people.com
  • Beyonce – jedna z największych gwiazd pop bardzo dba o prywatność, zarówno swoją, jak i swoich dzieci. Gwiazda urodziła nie tak dawno temu dwójkę bliźniąt!
Beyonce
Źródło zdjęcia: www.pride.com
  • Heidi Klum – odkąd Klum jest matką, dla modelki priorytetem nie jest praca, a czwórka ukochanych dzieciaków. Seksowna celebrytka ma ich aż czwórkę!
Heidi Klum
Źródło zdjęcia: www.heightline.com
  • Penelope Cruz – zmysłowa Cruz, podobnie jak Beyonce, bardzo dba o prywatność swojej rodziny.  Czujnym paparazzi udaje się czasem jednak przyłapać ją z pociechami i mężem na spacerach w różnych miejscach publicznych.
Penelope Cruz
Źródło zdjęcia: www.timesnownews.com
  • Amy Adams – aktorka ma córkę i raczej nie planuje więcej pociech, mimo że sama wychowała się w wielodzietnej rodzinie
Amy Adams
Źródło zdjęcia: www.people.com
  • Angelina Jolie – Jolie to jedna z najsłynniejszych mam Hollywood. Po hucznym rozstaniu z Bradem Pittem wciąż ustalane są szczegóły odnośnie opieki nad szóstką ich dzieci. Jolie planuje także adoptować kolejne, siódme dziecko!
Angelina Jolie
Źródło zdjęcia: www.pagesix.com
  • Reese Witherspoon – Witherspoon to przykład aktorki, która, pomimo że urodziła już trójkę dzieci, wciąż ma filigranową sylwetkę. Córka aktorki jest tak podobna do matki, że ludzie często myślą, że są siostrami!
Reese Witherspoon
Źródło zdjęcia: www.dailymail.co.uk

Seksowne i zgrabne mamy w ciąży na czerwonym dywanie

Katie Winslet
Źródło zdjęcia: www.hellomagazine.com

Kobiety w ciąży promienieją radością i wyglądają olśniewająco. Nie inaczej ma się sprawa z celebrytkami, które chętnie pokazują się na salonach w specjalnie zaprojektowanych kreacjach, które podkreślają ich największe atuty. Seksowne i zgrabne mamy, które pokazały się dumnie na czerwonym dywanie w stanie błogosławionym to między innymi Kate Winslet, Kate Hudson, Gwen Stefani oraz Victoria Beckham.

Gwen Stefani
Źródło zdjęcia: www.dailymail.co.uk