Dylemat każdej kobiety, to jaką bielizną wybrać, aby mężczyzna zwrócił na nią uwagę. Albo wprost jaka bielizna podnieca mężczyzn?

Zdanie mężczyzn

Według męskiego grona najlepiej wybrać taką bieliznę, która jest ładna, przezroczysta i szybko się ją zdejmuje. Mężczyźnie najłatwiej ocenić czy dana bielizna jest ładna i seksowna, kiedy kobieta jest już w nią ubrana. Ciężko mu stwierdzić, czy to ta bielizna widząc kawałek materiału na wieszaku w sklepie. Tutaj pole do popisu ma tylko jego wyobraźnia. Wiele mężczyzn zauważa tą różnicę, kiedy kobieta zakłada na wyjście z nimi seksowną bieliznę. Według nich jest to fundament pewnej siebie i seksownej kobiety. Uważają, że kobiety wybierają bieliznę dla swoich mężczyzn. Wiele w tym jest prawdy, bo która kobieta nie chce się czuć pożądana i seksowna w oczach swojego faceta. Warto pamiętać o tym, że dobrze dobrana bielizna podkreśla kobiece kształty i widać to nawet, gdy kobieta jest ubrana. Dobrze dobrane majtki to bardziej apetyczna pupa, lepiej prezentująca się w jeansach (na przykład stringi są odzieżą, która podnieca duże grono panów). To samo tyczy się biustonoszy, których model ma ogromne znaczenie. Najbardziej pożądanym krojem jest stanik, który dużo odkrywa, czyli jest wykonany z przezroczystego materiału. Oprócz majtek i biustonosza ważne są także pończochy. Najlepiej, gdyby były one połączone z odpowiednim dla nich pasem, wówczas mężczyzna nie będzie w stanie oderwać od nas rąk.

Najbardziej podniecające stringi

Pytając mężczyzn w jakich majtkach widzą swoje kobiety, najczęściej padającą odpowiedzią były stringi. Zdecydowanie najbardziej mężczyzn kręcą stringi. Lubią odsłonięte i krągłe pupy, które fantastycznie prezentują się w tego typu bieliźnie. Stringi to odzież która podnieca. Sporo mężczyzn je kocha, kiedy ujrzy swoją kobietę w takiej bieliźnie. Mężczyźni lubią bieliznę, która dużo odkrywa, ale na tyle, aby pozostawiała wyobraźni pole do popisu. Mężczyzna, który widzi kobietę w seksownej bieliźnie szybciej się podnieci, niż w sytuacji, gdzie ma wszystko podane na tacy, a kobieta jest zupełnie naga. Kolor stringów (jak i całego zestawu) ma znaczenie. Prym wiedzie kolor czarny, czerwony i biały. Warto eksperymentować z kolorami. Raz założyć czerwoną, która kipie erotyzmem, a innym razem białą, która jest uznawana za anielską i z pewnością doprowadzi mężczyznę do szaleństwa. Dzięki dobrze dobranej bieliźnie kobiet poczuje się atrakcyjniejsza i bardziej pewna siebie. Więc panie do dzieła! Czas na zakupy.