Uważasz, że stroje erotyczne to fanaberia i fetysz? Nic bardziej mylnego! To świetny sposób na urozmaicenie życia seksualnego i utrwalenie relacji z partnerem. Dlaczego? Dowiedz się!

Niedoceniona moc przebrania

Najwięcej ciekawych propozycji stroi erotycznych jest dla pań, jednak panowie też mają szerokie pole do popisu, wcielając się np. w seksownego policjanta. Uśmiechasz się pod nosem? Nic dziwnego, wielu osobom przebieranki wydają się śmieszne, lecz równie dużo osób nie zdaje sobie sprawy z ich niesamowitej siły.

Stroje erotyczne znacząco podkręcają atmosferę w sypialni. Sprawiają, że libido rośnie a zmysły są mocno pobudzone. Wszystkie przeżycia stają się intensywniejsze i co tu dużo mówić — zabawa jest po prostu świetna. Jeżeli więc chcesz urozmaicić swoje życie erotyczne lub szukasz nowości w łóżku, przebranie jest idealnym pomysłem.

Stroje erotyczne – czy ja sama mu już nie wystarczam?!

Panie nieraz obruszają się, kiedy ich partner nieśmiało proponuje zabawę w przebieranki, a robią to zupełnie niepotrzebnie. Jeżeli mężczyzna proponuje podobne zabawy to znaczy, że czuje się ze swoją kobietą komfortowo i wie, że może z nią robić dosłownie wszystko. Nawet przebrać się za lekarza i pielęgniarkę, po czym uprawiać dziki seks do białego rana.

Ponadto, stroje erotyczne dodają pewności siebie. Zakładając seksowne wdzianko pokojówki panie z pewnością poczują się więcej niż atrakcyjne i zdecydują się na odwagę w łóżku. Tak samo panowie. Założenie obcisłego, fikuśnego stroju pozwala dosłownie wcielić się w kogoś innego i zafundować kompletnie nowe wyzwania. Jeżeli nie masz pomysłu na kostium lub szukasz inspiracji znajdziesz je w internecie Próbowanie nowych rzeczy jest naprawdę ekscytujące.

Seksowne przebranie i rekwizyty wzmacniają więź

Zdecydowałaś się lub zdecydowałeś na igraszki w stroju erotycznym. Było fantastycznie, gwiazdy spadały, a pomysłów na przebieranki jest coraz więcej? Nic dziwnego. Życie seksualne wzmacnia więź między partnerami, a jeżeli wspólnie smakują oni nowych pozycji, gadżetów czy zabaw – zaczyna ich łączyć jeszcze więcej. Mają swoje sprawy, o których innym nie wiedzą ani nie mówią, mogą stale spełniać swoje skryte fantazje i zwyczajnie odprężyć się z ukochaną osobą.