Swingersi, czyli więcej niż dwoje

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Swingersi to osoby, które są w związku małżeńskim, ale lubią uprawiać seks z inną parą lub nawet kilkoma naraz. Osoby takie, mają swoje zasady, których trzeba przestrzegać. Ludzie, którzy się na to decydują najczęściej chcą, dodać swojemu życiu erotycznemu pikanterii.

Zjawisko swingingu

Jest to kolejna rewolucja seksualna, która zawdzięcza swoją popularność rozwojowi internetu, który dał nam pozorną anonimowość. W sieci łatwiej jest mówić obcym osobom o swoich fantazjach seksualnych, a co za tym idzie proponować im różnego rodzaju propozycje takie jak np., udział w swingingu. Istnieje wiele grup, w których ludzie umawiają się na takie spotkania. Najczęściej w takiej zabawie, biorą udział dwie pary małżeństw, ale zdarza się, że jest to większa grupa osób, które się nie znają. W klubach są organizowane różnego rodzaju imprezy dla swingersów podczas, których można poznać pary o tych samych preferencjach.

Zalety swingingu

  • Jeśli jesteś w związku z długoletnim stażem, a w twojej sypialni panuje nuda, może właśnie swinging, pomoże wam rozbudzić na nowo pożądanie.
  • Jeśli jesteś singlem seks z obcymi osobami może sprawić, że zdobędziesz większe doświadczenie, więc w przyszłości staniesz się niezawodnym kochankiem lub kochanką.

Wady

  • mogą cię dopaść wyrzuty sumienia związane z wyznaniem religijnym, a także poczucie zdrady partnera.
  • obawa przed tym, że ktoś się dowie o tym, co robiliśmy. Dzieje się tak dlatego, że swingersi w większości nie są akceptowani przez społeczeństwo.
  • strach przed tym, że stracimy naszego partnera. Współżyjąc z inną osobą, boimy się, że spodoba się ona tak bardzo naszemu ukochanemu lub ukochanej, że postanowi nas porzucić.
  • uprawiając swinging ,można się uzależnić od seksu, sprzyjają temu bardzo mocne doświadczenia seksualne. Seks z jednym partnerem może przestać dawać satysfakcję, więc lepiej z tym uważać.