Tatuaż dla par – pomysły

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Czy tatuaż to droga rozrywka? Jaki wzór wybrać? Podpowiadamy, jakie są najlepsze pomysły na tatuaż dla par!

Tatuaż dla par – najlepsze są wzory, które się uzupełniają!

Dobrze wykonany tatuaż dla par, to taki rysunek, którego wzór oraz koncepcja są przemyślane. Tatuaż wcale nie musi być dużych rozmiarów, ponieważ chodzi o jego znaczenie! Popularne motywy dla zakochanych to wytatuowanie na jednej ręce kluczyka, a na drugiej kłódki lub ozdobienie ciał zakochanych dwoma pasującymi do siebie puzzlami. Możecie zdecydować się na wytatuowanie wspólnej sentencji, z którą oboje się zgadzacie, podzielonej na dwie części lub skomponować tatuaż w ten sposób, że tylko po złączeniu rąk widać jego kompletny kształt. Możecie też po prostu wytatuować sobie ten sam niewielki symbol, którego znaczenie jest jasne tylko i wyłącznie dla Was! Wśród popularnych wzorów na tatuaż dla par królują motywy z filmów i bajek, romantyczne pętle, motywy roślinne oraz miłosne sentencje. Jeśli nie macie pomysłu, możecie sprawdzić katalogi w profesjonalnych studiach zajmujących się tatuowaniem!

Tatuaż dla par - pomysły

Czy tatuaż to droga rozrywka?

Sztuka tatuażu niestety nie należy do tanich rzemiosł. Cena pojedynczego rysunku zaczyna się od 100 zł i rośnie w zależności od wymiarów i lokalizacji dziary, jakości zastosowanych barwników i sprzętu oraz trudności związanych z wykonaniem wzoru. Renomowane studia tatuażu mają nieco inne ceny niż podrzędni, dopiero zaczynający przygodę z tatuażem artyści. Do opłaty za wykonanie tatuażu należy jeszcze doliczyć opłatę za stworzenie projektu graficznego oraz wkład finansowy, jakiego wymaga pielęgnacja wytatuowanej skóry. Krem do pielęgnacji wytatuowanego ciała to wydatek od 20 do 60 zł. Ponieważ tatuaż to pamiątka na całe życie, pamiętajcie jednak, że nie ma co na nim oszczędzać! Lepiej się cieszyć pięknie wykonanym i trwałym rysunkiem, na który się co nieco wydało, niż nieestetycznym i rozmazanym szkicem, który w niczym nie przypomina motywu, który sobie wymarzyliśmy!

Tatuaż dla par – Antyrady

Najgorszym pomysłem, na jaki można wpaść i go sobie wytatuować są… imiona. Tatuaż to coś, co pozostaje na naszym ciele całe życie. Związki (zwłaszcza młodych osób) niestety mają to do siebie, że szybko przemijają. Noszenie imienia byłego na ręce, ramieniu lub plecach przez całe życie to raczej przykra i żałosna pamiątka, niż ekscytująca ozdoba ciała.