TOP 10 – najpiękniejsze nogi w polskim show-biznesie

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Do kogo należą najpiękniejsze nogi w polskim show-biznesie? Która z Pań może się pochwalić zadbanymi i ponętnie długimi nogami? Przyjrzeliśmy się tej sprawie bliżej i przygotowaliśmy dla Was ranking. Oto i on!

Najpiękniejsze nogi w polskim show-biznesie – ranking

Lubimy celebrytów nie tylko za ich kreacje, dokonania artystyczne, czy działalność charytatywną. Wiele z nich może się poszczycić również świetnym, zadbanym wyglądem. Przyjrzyjmy się bliżej celebrytkom, które są podziwiane nie tylko przez fanów, ale i przed media. Które z gwiazd mają najpiękniejsze nogi w polskim show-biznesie? Oto ranking!

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Źródło zdjęcia: www.missosology.info

Pierwszą trójkę otwierają: Paulina Krupińska, Natasza Urbańska i Doda. Miss Polonia 2012 pracuje na co dzień jako modelka i prezenterka, jest między innymi gospodynią programu Klinika Urody, emitowanego w TVN Style. Pozostałych Pań, czyli Nataszy Urbańskiej i Dody chyba nie trzeba przedstawiać, ich nogi możemy podziwiać przy wielu okazjach, gdy tańczą oraz śpiewają na polskich i międzynarodowych scenach artystycznych!

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska

Źródło zdjęcia: www.gwiazdy.wp.pl

Doda

Doda

Źródło zdjęcia: www.muzyka.wp.pl

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska

Źródło zdjęcia: www.onet.kobieta.pl

Tytuł „najpiękniejsze nogi w polskim show-biznesie” zdecydowanie należy się Justynie Steczkowskiej, Joannie Krupie i Marinie Łuczenko-Szczęsnej. Wszystkie trzy Panie mogą się pochwalić zadbanymi, zgrabnymi i ponadprzeciętnie długimi nogami!

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Źródło zdjęcia: www.KimKim.pl

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna

Źródło zdjęcia: www.gala.pl

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Źródło zdjęcia: www.gwiazdy.wp.pl

Wśród polskich gwiazd nie brakuje piosenkarek o pięknych długich nogach. Oprócz Dody, Nataszy Urbańskiej, Mariny i Justyny Steczkowskiej, nieziemskimi nogami mogą się pochwalić również Edyta Górniak i Kayah!

Kayah

Kayah

Źródło zdjęcia: www.gwiazdy.wp.pl

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk

Źródło zdjęcia: www.kobieta.dziennik.pl

Renata Kaczoruk to modelka, aktorka i celebrytka, której natura nie poskąpiła wyglądu. Partnerka Kuby Wojewódzkiego ma nieprzeciętne długie nogi! Ranking zamyka zawodowa tancerka i prezenterka telewizyjna – Edyta Herbuś. Popularność Herbuś przyniósł nie tylko udział w Tańcu z gwiazdami, ale i również niesamowicie piękne, zgrabne nogi!

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Źródło zdjęcia: www.https://kobieta.wp.pl/