Istnieją takie pozycje miłosne, które mogą dostarczyć wyjątkowo intensywnych doznań Paniom. Które z nich warto wypróbować w sypialni i dlaczego tak bardzo podobają się kobietom? Zapraszamy do lektury!

Pozycje twarzą w twarz

Kobiety uwielbiają takie pozycje seksualne, w których jest możliwy kontakt wzrokowy z partnerem oraz całowanie, dzięki czemu odczuwają one wysoki poziom bliskości i czułości. Jedną z ulubionych kobiecych pozycji jest klasyczna pozycja misjonarska. W trakcie zbliżenia partnerzy mogą patrzeć sobie w oczy, całować się, podniecająco działa również ciężar męskiego ciała odczuwany przez partnerkę, która w tej pozycji leży na dole. Pozycję misjonarską można zmodyfikować – partnerka może zawiesić nogi na ramionach partnera, oprzeć je o ścianę lub przyciągnąć je zgięte do piersi, by zwiększyć doznania obojga.

Klasyczna pozycja na łyżeczkę

Pozycja na łyżeczkę jest bardzo lubiana przez kobiety, ponieważ w jej trakcie można dodatkowo pieścić partnerkę lub pozwalać jej samej się pieścić. Doznania zwiększa także uczucie bliskości wynikające z tego, że partnerzy stykają się ciałami. Partner może również objąć partnerkę i całować ją z tyłu, okazując jej czułość, co również przyczynia się do silniejszego odbioru kobiecych doznań.

Pozycja 68

Jedną z ciekawszych pozycji, zwłaszcza dla kobiet, jest 68. To alternatywny odpowiednik słynnej pozycji 69, różniący się od 69 tym, że zaspokajany jest tylko jeden z partnerów. W tej pozycji jeden z partnerów jest na dole i leży na plecach, a drugi leży na plecach na nim tak, by jego miejsca intymne stykały się z ustami kochanka. Pozycja ta jest szczególnie lubiana przez kobiety, ponieważ dostarcza nie tylko silnych doznań oralnych. 68 daje ogromne poczucie bliskości, a także umożliwia pieszczenie partnerki dodatkowo rękami.

Pozycja od tyłu z oparciem

Pozycje od tyłu pozwalają na bardzo silną stymulację ściany pochwy oraz mitycznego punktu G. Większość pań, jeśli już raz tego spróbowała, uwielbia tę pozycję! Umiejętne ułożenie bioder i ruchy biodrami mogą dodatkowo spotęgować doznania. Ważne, żeby w czasie tej pozycji zapewnić partnerce oparcie w postaci łóżka, stosu poduszek lub dowolnego mebla. Wagina partnerki powinna być idealnie na wysokości penisa partnera, tak, by kochanek mógł w nią głęboko wchodzić. Pozycję można zmodyfikować poprzez zwarcie nóg, co zwiększy doznania obojga.