Walentynki – 9 pomysłów jak je spędzić

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Święto zakochanych tuż za pasem, więc warto zastanowić się nad sprawieniem drugiej połówce przyjemności. Podsuniemy Wam kilka romantycznych pomysłów, z których warto skorzystać. 

Jak myślisz czym możesz zaskoczyć swojego partnera w te walentynki? Ujawnimy Wam małą prawdę na ten temat. Walentynki z pozoru wielkie święto zakochanych, a już dawno przestało nim być…Natomiast są one ważnym punktem dla każdego handlowca w jego kalendarzu, bo każdy zakochany pod wpływem impulsu kupi wszystko, co zostanie mu narzucone pod pretekstem ” kupisz będziesz bardziej kochany”. Wyobraźcie sobie sytuacje, gdy wchodzicie do domu z szerokim, zwycięskim uśmiechem krzycząc ” Kochanie, zobacz co Ci kupiłem na walentynki! To odkurzacz, dlatego, że Cię kocham.” Mina twojej partnerki, na pewno zostawiłaby wiele do życzenia i raczej nie byłby to jej najlepsze walentynki w życiu. Dlatego mamy parę pomysłów, jak inaczej spędzić walentynki.. nie kupując odkurzacza, a spędzić niesamowity czas.. który zawsze jest droższy niż materialne niespodzianki.

Walentynki – 9 sposobów na miły wieczór

Wyjątkowa kąpiel dla dwojga

Doskonałym pomysłem na niezapomnianą walentynkową randkę jest właśnie wspólna, relaksująca kąpiel. Jedynym ważnym elementem jest tutaj duża wanna, a więc jeśli ktoś takiej nie ma to ma mały problem.. ale zaznaczamy MAŁY, bo na to też jest rozwiązanie. Możesz swoją walentynkę zaprosić na romantyczny wyjazd do spa w jakimś godnym uwagi hotelu. Pamiętaj kąpiel powinna być tylko dla Was, a więc jak najwięcej prywatności. Pomyśl, także o aromatycznych olejkach, świecach…może płatkach róż, kolorowej pianie, relaksującej muzyce i dobrej lampce wina.

Masaż

Myślałeś, może o erotycznym wieczorze? Nie macie ochoty wychodzić z domu? Może właśnie dobrym pomysłem, będzie masaż z bardzo ładnie pachnącym olejkiem. Taki masaż, odpręża, poprawia relacje i pobudza Wasze ciała do dalszych działań w ten wieczór. Zadbaj o odpowiedni nastrój jakim może być wasza ulubiona muzyka, zapachowy balsam.. możecie również, w między czasie zajadać przyrządzone afrodyzjaki np. truskawki w czekoladzie z bitą śmietaną.

Spełnij marzenie

Twoja druga połówka o czymś marzy, a Ty dobrze o tym wiesz. Wykorzystaj Walentynki spełniając marzenie, a na pewno twoja ukochana będzie Ci dozgonnie wdzięczna.

Romantyczna kolacja

Pomyślisz, że to oklepany pomysł…nic bardziej mylnego. Taką kolacje możesz przyrządzić np. w jakimś przebraniu to będzie dobry, ekscytujący początek na Wasz erotyczny wieczór. Możecie też taką kolacje zrobić razem, przecież najlepsza zabawa w kuchni jest we dwoje. A jeśli chcecie wyjść, bo raczej tego nie robicie to możesz zarezerwować miejsce w restauracji, w której je się posiłki w ciemności. To emocjonująca alternatywa zwykłej kolacji w zwykłej restauracji.

Nowe pomysły na zabawy łóżkowe

Wnieś coś nowego, świeżego w waszą relacje seksualną, pozwólcie odkryć sobie tajemnicze rządzę namiętności. Takim prostym sposobem może być zakup gry planszowej typowo zrobionej na takie erotyczne rewolucje, do tego jakiś dobry alkohol i dobry wieczór gwarantowany.

Sesja zdjęciowa dla dwojga

Dość niecodzienny pomysł na spędzenie Walentynek, ale właśnie zaskoczenie twojej drugiej połówki to jest to czego chcemy. Weźcie udział w sesji zdjęciowej, robionej przez profesjonalnego fotografa… uwiecznijcie łączące was uczucie. A jeśli jesteście odważni i nie boicie się pokazać namiętności, wybierzcie się na intymną sesję zdjęciową. Czy jesteście na coś takiego gotowi?

Wyjście na miasto

Pamiętasz może Waszą pierwszą randkę, spotkanie czy inne romantyczne miejsca? Warto przypomnieć sobie i twojej partnerce o takich miejscach. Powrót do starych miejsc, gdzie Wasza miłość urosła na pewno rozpali iskry w waszych głowach i ciałach.

Wspólne hobby

Jest coś co lubicie robić razem? Waszym wspólnym zapalnikiem jest sport, może taniec albo ekstremalne przygody w chmurach? Zaplanujcie sobie cały dzień takich atrakcji. Nie każda para musi siedzieć w domu oglądać romantyczne filmy, pić wino, jeść czekoladę i wręczać sobie pluszowe misie. Spędźcie ten dzień w wersji aktywnej, nie bójcie się łamać stereotypów. W tym święcie i tak chodzi o to byście ten czas spędzili razem i mieli z tego świetną zabawę.

Gry z waszymi przyjaciółmi

Nikt nie zabronił w takim czasie jak Walentynki nie zaprosić bardzo dobrze zaprzyjaźnioną parę, przy której dobrze się bawicie. Razem możecie zagrać w jakąkolwiek grę na jaką macie ochotę np. kalambury. To dobry pomysł na oderwanie się od codziennych trosk.

Pamiętajcie  Walentynki to czas dla Was, dla Waszej bliskości i Waszej miłości…nie ważne czy jeżdżąc na łyżwach, jedząc kolacje, biorąc zmysłową kąpiel czy grając w gry.