Jak urozmaicić seks ze stałym partnerem? W jaki sposób zaskoczyć kochanka? Z takimi pytaniami zwracają się do nas klienci sklepu erotycznego kochajsiebie.pl. Dzięki temu wiemy, które tematy mogą być interesujące i staramy się podzielić profesjonalną wiedzą w tym zakresie na naszym blogu.

Często, gdy jesteś w długoterminowym związku, już wiesz, co lubi twój partner. Zapewne macie też swój osobisty rytuał – wypracowany przez lata scenariusz uprawiania seksu. Nierzadko pojawia się wtedy nuda spowodowana przewidywalnością, hormony już nie buzują i w efekcie seks staje się tylko małżeńskim obowiązkiem.

Dlatego zawsze dzielę się ze swoimi klientami następującą zasadą, o której trzeba pamiętać: „Seks zaczyna się w głowie”. Aby życie seksualne w długotrwałej relacji było ciągle ekscytujące, wcale nie musisz decydować się na rzeczy, które w łóżku są dla ciebie niedopuszczalne. Czasami wystarczy opowiedzieć partnerowi o swoich fantazjach, przekazując emocje w tej grze umysłu. Stwórz nowy poziom otwartości w relacji z ukochaną osobą, podziel się z nią swoimi ukrytymi pragnieniami.

Gdy już to uczynisz, możesz przejść do kolejnego etapu – urozmaicania seksu za pomocą dodatkowych akcesoriów: seks-zabawek, bielizny i kostiumów.

Wszystkie pary, które starają się uruchamiać grę wstępną, przygotowującą ciało i zmysły do stosunku, mają lepsze życie seksualne. Nasze erotyczne preferencje zmieniają się z czasem, dlatego powinniśmy wciąż pracować nad nowymi scenariuszami.

1Seks w miejscu publicznym

Jeśli chcesz zaskoczyć swojego partnera, nie musisz robić tego w łóżku. Alternatywą jest seks w innych miejscach. Ale nie tak, jak myślisz! Pomysłem na nowy scenariusz jest seks na ODLEGŁOŚĆ w miejscu publicznym.

Taki detoks od dotyku, ale nie od kontaktu wzrokowego. Można do tego wykorzystać nowoczesne wibratory, sterowane za pomocą pilota lub nawet telefonu, synchronizowane przez bluetooth i stwarzające nową przestrzeń do fantazji. Na przykład można stworzyć swój własny tryb wibracji, natomiast niektóre urządzenia reagują na głos lub wibrują w rytm muzyki. Nasz faworyt to Lush od Lovense.

2Masaż erotyczny

Jeśli twoje umiejętności w tym zakresie są ograniczone i w zasadzie wykonujesz tylko intuicyjne ruchy, masując plecy ukochanej osoby, lub obejrzałaś kilka filmików na Youtube, to postaraj się włożyć w ten proces jak najwięcej erotyzmu – ogranicz masaż do minimum, bo miękkie, delikatne ruchy bez znajomości odpowiedniej techniki raczej powodują całkowity relaks i senność, a nie dzikie pragnienie. Pamiętaj również o bezpieczeństwie i nie uciskaj kręgosłupa.

Rekwizyt:

  • Specjalna świeca do masażu z delikatnie perfumowanym woskiem, który na skutek wysokiej temperatury zmienia się w ciepły, nawilżający olejek.

Jak korzystać: zapalasz świecę, czekasz, aż wosk się stopi, i wykorzystujesz olejek do masażu.

  • Specjalny jadalny olejek do masażu, który można zlizywać z ciała. Nasz faworyt to Shunga o smaku strawberry wine, wykonany bez użycia parabenów, glutenu i cukru.

3Seks-zabawki

Oczywiście nie możemy nie polecić gadżetów do wspólnej zabawy. Na przykład do dodatkowej stymulacji łechtaczki idealnie nadają się bezdotykowe wibratory lub wibrujący pierścień na penisa – trzeba wybierać pozycje, w których wibrująca część pierścienia może oddziaływać na łechtaczkę. Istnieją również stworzone dla par wibratory, które są przeznaczone do używania podczas seksu – taki wibrator można umieścić w pochwie i – nie dotykając go – uprawiać miłość. Mężczyzna odczuwa ekscytującą wibrację, a kobieta – maksymalną rozkosz zakończoną orgazmem.

4Trójkąty

Głównym mitem o fantazjach erotycznych jest przekonanie, że każdą z nich trzeba zrealizować. Marzenia mogą się spełniać częściowo i w bezpiecznej atmosferze lub – pozostać w sferze wyobraźni. Na przykład, jeśli kobieta pragnie poczuć przyjemność płynącą z podwójnej penetracji, można wykorzystać zabawki analne, i na odwrót, jeśli to mężczyzna jest ciekawy seksu z dwiema kobietami, to do takiej gry można wykorzystać męski masturbator. Nasz wybór pada na firmę Tenga, która produkuje zabawki o bardzo futurystycznych kształtach, zapewniające realistyczne doznania podczas masturbacji.

Mam nadzieję, że podobały ci się pomysły na temat tego, jak zaskoczyć partnera w łóżku!

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem erotycznym kochajsiebie.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here