Drodzy kochani mężczyźni!

Niezwykle szybko rozrasta się nasza społeczność Włóżkowiczów. W związku z dużą ilość zapytań o kontakt i porady z naszymi pięknymi Adminkami postanowiłyśmy zorganizować dla was spotkanie w postaci webinaru, czyli konferencji internetowej. Jedna z naszych pięknych Adminek wystąpi przed wami na żywo przed kamerką gdzie będziecie mogli zadawać jej bezpośrednio pytania oraz poruszać intymne tematy.

Konferencja odbędzie się online dnia 28 stycznia o godzinie 19.

Czas trwania: 2h

Koszt udziału: 50 zł / os*

Każdy z użytkowników dostanie indywidualny login dostępu w dniu spotkania.

Co musicie zrobić, aby wziąć udział?:

  1. Zarejestrować się w naszym portalu pod tym adresem: https://wlozku.pl/wp-login.php?action=register
  2. Po założeniu konta otrzymasz e-mail z dalszymi instrukcjami odnośnie zakupu biletu (UWAGA! Ilość biletów jest ograniczona)
  3. Należy opłacić bilet zgodnie z instrukcją w e-mailu podając w tytule przelewu swój login (przelewy należy dokonać najpóźniej do 25 stycznia)
  4. Po opłaceniu otrzymasz indywidualny login z hasłem dostępu do czatu z piękną Adminką oraz szczegółowe informacje o spotkaniu online

Wydarzenie dostępne jest również na FB: https://www.facebook.com/events/390736884609032/

* Opłata dotyczy loginu dla jednego użytkownika

** Organizator wydarzenia zastrzega sobie odwołanie go bez podania przyczyny (w przypadku odwołania wydarzenia pieniądze zostaną zwrócone na konto, z którego zostały przelane)

Korzystanie z spotkania online w postaci czatu z kamerką przeznaczone jest tylko dla osób, które mają ukończone 18 lat. Biorąc udział w wydarzeniu poświadczasz swoją pełnoletność.