O nas

Jesteśmy doświadczonym zespołem, którego życiowym celem jest uświadamianie ludzi o ich wewnętrznym potencjale. Od wielu lat pomagamy singlom i parom w przełamywaniu barier emocjonalnych, psychologicznych i społecznych. Tworzymy od lat udany zespół, który stał się podstawą do stworzenia tego serwisu.

Włóżku.pl to nie tylko jedyne intymne miejsce w sieci dla internautów – to także misja, która przyświeca nam od początku naszego istnienia. Nasz serwis to nowa jakość życia seksualnego dla par i singli, to cel, który postawiliśmy sobie w 2003 roku, a jego realizacja odmienia egzystencję milionów ludzi.

Nasi redaktorzy to doświadczone osoby, które zawsze dzielą się sprawdzoną wiedzą. Naszym celem jest przeniesienie zagranicznej kultury seksu i relacji międzyludzkich na polski rynek. Pragniemy także dzielić się zdobytą wiedzą i praktyką ze wszystkimi naszymi czytelnikami.

Wierzymy, że nasze starania będą wzbogacać codzienne, prywatne życie setek tysięcy ludzi na całym świecie. Ten portal jest całkowicie utrzymywany z naszych własnych środków, ponieważ najważniejsza jest dla nas misja, którą realizujemy. Docenimy wszystkie chęci współpracy w ramach wolontariatu, a także dobrowolne dotacje kierowane na nasz serwis.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół włóżku.pl